Dior Diorissimo Parfüm

Dior Markasının son çıkardığı Dior Diorissimo Parfüm yeni yıla oldukça iddialı bir giriş yaptı. İçeriğinden bulunan afrodizyak özleri sayesinde kutusundan çıkarıldığı andan itibaren etrafta derin duygular oluşturan mükemmel bir koku. Baştacı parfümler listesinden hiç düşmeyecek en çok iltifat alan parfümünüz olamaya aday bir koku. Dior markasını bilenler bilirler anlatmaya gerek yok aslın. Dior Diorissimo Parfüm  deneyin asla pişman olmayacaksınız. Unutmayın kokunuz imzanızdır.


Christian Dior imzalı en meşhur parfümlerden biri. Bu müthiş kokunun arkasında kendini “parfüm bestekarı” olarak tanımlayan Fransız Edmond Rudnitska var. Zaten o kadar çok kokunun altına imzasını attı ki o bu sektörde bir kahraman olarak görülüyor.

Diorissimo, bugün parfüm dünyasının kült ürünlerinden ve gelmiş geçmiş en iyi flora kokularından biri olarak kabul görüyor. Rudnitska, bir çiçeğin en güzel formunu yaratmak üzere yola çıkıyor ve parfüm endüstrisinde özü elde edilemeyen bir çiçek olan müge, diğer adıyla inci çiçeğinin kokusunu tasarlayarak bu anlamda bir ilki başarıyor. Sonunda; ferahlığı ve tazeliği ile öne çıkan romantik ve hassas bir koku ortaya çıkıyor.

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , , , , , , , , .