Dolce & Gabbana The One Afroziyak Parfüm

Dolce & Gabbana The One  Parfüm, kokular arasında çok iyi bir üne sahip Dolce Gabbana firmasının en sın ürünü The Only One satışta. Yine çok tutulan essence the one’yi de sizlere öneririz.  Dolce & Gabbana The One 100 ml şişlerde satılmaktadır. Kokuların kalıcılığı ise oldukça üst seviyededir. Diren tene vücuda sıkıldığı zaman gün boyu teninize hapsolma özelliğine sahiptir. Kokunuz ile birlikte bütünleşmek isterseniz. Dolce & Gabbana The One sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz.


Asil ve çekici bir koku olduğu konusunda birçok yorum göreceğiniz kadın parfümlerinden birisidir. İddialı ve şık bir koku olduğu da sıklıkla dile getirilmektedir. Dolce Gabbana The One, erkek ve kadın versiyonu ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmış bir seriye imza atmıştır. 2006 yılında piyasaya sürülmesine ve yüksek fiyatına rağmen beğeni toplayan bir koku olduğunu da söylemeliyim. Kadınsı yönü, çiçek kokuları ile ortaya seren bir koku olmasının yanında bir aşk hikayesine de sahip olduğu söylenmektedir. Harrods mağazalarının sahibi olan Muhammed El Fayed, Camilla El Fayed’in 21. yaş günü özel bir koku hazırlatmıştır. Bunun da The One olduğu düşünülmektedir.

Dolce Gabbana The One, erkek ve kadın versiyonu ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmış bir seriye imza atmıştır. 2006 yılında piyasaya sürülmesine ve yüksek fiyatına rağmen beğeni toplayan bir koku. Kadınsı yönü, çiçek kokuları ile ortaya seren bir koku olmasının yanında bir aşk hikayesine de sahip olduğu söyleniyor. Harrods mağazalarının sahibi olan Muhammed El Fayed, Camilla El Fayed’in 21. yaş günü özel bir koku hazırlatmıştır. Bunun da The One olduğu düşünülmektedir.

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , , , , , , , , , .