Eros De Amor Bayan Azdırıcı Parfüm

slider1

Bayanları baştan çıkarmak artık mümkün. Etrafınızda tüm kadınları etkilemek ve tüm kadınların ilgi odağı olmak istermisiniz ? Feromon, Yunanca “Hormon Taşıyan” anlamına gelmektedir. Hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanır. Davranışların kontrolünde etkili bir rol oynar.İlk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu.

Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok feromon türü belirlendi.Araştırmacılar tarafından böceklerin yanı sıra örümcekler kurbağalar, sürüngenler ve memelilerin de feromon salgıladıkları bulundu.En çok bilinen feromonlar; uyarı feromonları, eşeysel feromonlar, iz feromonları ve uyarı feromonlarıdır. İnsan feromonları daha çok eşeysel davranışları kontrol eder.

Burunun iç kısmında bulunan ve “vomeronazal organ” olarak bilinen bir alıcı sayesinde feromonlar algılanabilir. Bu organ feromonları beyne iletir. Yani Feromon üremeden sorumlu bir hormondur.

Feromon koku erkeklere özgü insan feromonu içerir. Partneriniz veya eşinizle birlikteyken kullandığınızda karşı tarafın cinsel dürtülerini tetiklemesinde önemli rol oynamaktadır.Doğal bir koku olarak serbest bırakıldığında, feromonlar, karşı cinsle yankınlaşma,cinsel isteklerinde karşı cinse karşı dikkatini çekmesini sağlar.

Türkiye’nin ilk ve tek orjinal feromon kokusudur.
ABD’de en çok satan feromon kokular arasındadır.
Karşı cinste süper bir etki sağlar
Bayanlarda cinsel arzuları tetikler
Parfüm cinsel cazibeyi artırarak mutlu olmanıza olanak tanır
Çiftler arasında uyumlu dakikalar yaşatma olanağı sunar.

Bütün araştırmacılar Feromonlar insanların cinsel yaşamlarında önemli bir rol oynadığını keşfettiler. Aslında, pek çok bilim adamı,sözlü iletişimin yerini alarak, feromonlar cinsel iletişimde önemli bir rol oynamaktadır.
Çalışmalar sonuçu on iki yıl sonra, araştırmacılar ve cinsel cazibe uzmanları ile çalışarak,Eros de amor parfümü,Up Edge yapımcıları, hafif benzersiz, erkeksi, bir koku ile harmanlanmış en güçlü feromon koku,karmaşık bir karışım ile Eros de amor parfümü geliştirdi. Sonuçlar En zor kadını etkilemek için tasarlanmış güçlü bir cinsel cazibe ile istek arttırıcı parfüm olarak tüketicilerin kullanımına sunulmuştur.

Posted in Azdırıcı Parfüm, Feromon, Parfüm and tagged , , , , , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir