Hbt Afrodizyak Parfüm

 

HBT Afrodizyak Parfüm nedir ?

Avrupa İlaç Sanayi tarafından İrlanda’dan ithal edilen ve Türkiye genelinde satılan HBT Afrodizyak parfüm, kadınları baştan çıkartan parfümler içinde en çok tercih edilen markadır. Ülkemizde oldukça yaygın kullanımı olan bu parfüm erkekler arasında “Aşk Parfümü” olarak da adlandırılmaktadır. İçeriğindeki feromon kokusu ile birlikte afrodizyak etkisi birleşerek kadınların çok kısa sürede etkilenmelerini ve tahrik olmalarını sağlar. Kadınların libidosunu yükselten HBT Afrodizyak, onların cinsel isteklerini en üst seviyeye çıkartarak ilişkiye hazır duruma getirmektedir. Bunu yaparken kadınlarda mutluluk hormonu salgısını da arttırmaktadır.

HBT Afrodizyak azdırıcı parfüm nasıl etki eder?

Satılmakta olan birçok bayan azdırıcı parfüm markası bulunuyor. Ancak erkekler tarafından en çok tercih edilen azdırıcı parfüm olan HBT Afrodizyak parfümün nasıl etki ettiği ile ilgili bilgiler vereceğiz. Boyun kısmına 3-4 kez sıkıldığı zaman, ortalama 10-15 dakika içinde etkisini göstermeye başlayan HBT Afrodizyak parfümün 1 şişesi yaklaşık 2-3 ay kadar kullanılabilmektedir.

 

İçeriğindeki feromon kokusu ile birlikte mikro tanecikli kapsüller havaya karışmakta ve 5 metrelik çapta bulunan kadın üzerinde dahi etkisini göstermektedir. Etki alanındaki her kadının bilinçaltında mutluluk ve libido hormonlarının tetiklenmesini sağlar. Parfümün bu etkisine maruz kalan kadınlar, bilinçaltlarından gelen bu arzulara boyun eğerler ve kendilerini size doğru çekilmekten kurtulamazlar. HBT Afrodizyak azdırıcı parfüm, kapalı alanlarda kullanıldığında etkisini tam olarak göstermektedir. Bu tür parfümler uçucu yapıları olan ürünlerdir ve açık alanlarda istenen etkiyi tam olarak göstermezler. Kapalı ortamlarda kullanıldığında ise hem etkisi yüksek olur, hem de 12-24 saat süreyle bu etkisini sürdürür.

Doğrudan doğruya kadınların bilinçaltlarına etki eden HBT afrodisiac, kapalı alanda kullanıldığı zaman feromon kokusunu yaymakta ve kadınlar üzerinde ani ve istemsiz davranışlara neden olmaktadır. Parfümün etkisine kapılan kadınlar birden bire saçlarıyla oynamaya, çevresine sürekli gülücük atmaya ve oldukça rahat hareketler yapmaya başlarlar. Bunun anlamı HBT Afrodizyak istenen etkiyi yapmış ve üzerine düşen görevi yerine getirmiş demektir. Bundan sonrası ise tamamen sizin becerinize ve davranışlarınıza kalmıştır.


HBT Afrodizyak nasıl kullanılmalıdır?

Kadınları baştan çıkartan parfümlerin en etkilisi olan ve birçok erkeğin tercih ettiği HBT afrodizyak azdırıcı parfümün doğru kullanılması, sağladığı etkinin en üst seviyede olması bakımından oldukça önemlidir. İnternette online olarak birçok bayan azdırıcı parfüm satışı yapan site bulunmaktadır. Bunların birçoğunda ürün satışlarını arttırmaya yönelik yanıltıcı bilgiler verilmektedir. Örneğin; 10 metre ile 25 metre çapındaki kadınlar üzerinde etki gösterdiği yönünde bilgiler verilmektedir. Böyle bir iddia ile kadınları kesinlikle etkileyeceğinizden söz etmektedirler. Halbuki azdırıcı parfümler uçucu özellikteki ürünlerdir ve hiçbir azdırıcı parfümün böyle bir etkisi yoktur. Etki edebilmesi için kapalı bir ortamda kullanılması gerektiği gibi, ancak 5 metrelik bir çapta istenen etkiyi gösterebilmektedir.

Bayan azdırıcı parfüm kullanarak hoşlandığınız bir kadını etkileyerek kendinize çekmek için, kapalı bir ortamda olmanız ve kadının da 5 metrelik alanın içerisinde olması gerekmektedir. HBT Afrodizyak azdırıcı parfümü diğerlerinden ayıran en önemli özelliği feromon kokusu olması ve etkisini 10-15 dakika gibi çok kısa sürede gösterebilmesidir. Kapalı bir yerde parfümü 4-5 defa üzerinize sıktığınızda, çok kısa zamanda etki göstermeye başlayacak, etkilemek istediğiniz kadının yüzünde pembeleşme ve göğüs uçlarında dikleşme olduğunu net bir şekilde göreceksiniz. Bu değişimleri gördüğünüzde siz de artık onu istediğinizi belli etmeye başlamalı ve karşılıklı olarak rahat bir ortam oluşmasını sağlamalısınız.

HBT Afrodizyak parfüm, 50 cc’lik şişelerle satılmakta ve ortalama 3 aya varan bir kullanım süresi sağlamaktadır. Parfümün kapalı ortamlarda kullanıldığında daha etkili olduğunu belirtmiştik. Ancak geniş bir kapalı ortamda kullanılması gerekiyorsa bu miktardan daha fazla kullanılması gerekebilir.

HBT Afrodizyak açık alanlarda kullanılır mı?

Yazımızda belirttiğimiz gibi, hangi marka azdırıcı parfüm olursa olsun açık alanlarda etki etmesi söz konusu değildir. Yakınınızda bulunan biri varsa belki bir miktar etki edebilir ancak uçucu özelliğinden dolayı bu etki istenen düzeye maalesef çıkmaz. Açık alanlarda etki gösterebilen ve ettiği iddia edilen böyle bir azdırıcı parfüm şimdiye kadar üretilmiş değil. Böyle iddialarla parfüm satışı yapan firmalardan kesinlikle ürün almamanızı öneriyoruz. Paranızı boşa harcadığınız gibi, beklentilerinizi karşılayamadığınız için de hayal kırıklığı yaşarsınız.

Bu nedenle, Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde 2019 yılında erkeklerin birinci tercihi olan HBT Afrodizyak azdırıcı parfüm, 2020’de de yine erkeklerin tercihi durumundadır. Hoşlandığınız kadını bir türlü elde edemiyorsanız, ona kendinizi göstermek ve etkilemek için elinizden gelen her şeyi yaptıysanız, bir türlü sonuca ulaşamadıysanız HBT afrodisiac parfüm ile bunu başarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, hemen HBT Afrodizyak azdırıcı parfüm siparişi vermektir.

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , .