Chanel Allure Sensuelle Parfüm

Chanel Allure Sensuelle Parfüm romantizmi doruklarınıza kadar hissedeceğiniz çok özel bir yasarım, Bir çok parfüm vardır ki kullanıcısı için en değerli mücevherden bile daha anlamlı ve değerlidir. Chanel Chanel Allure Sensuelle EDP 100 ml da işte aynı bu değerde olan bir parfümdür. Bir kez kullananların bir daha ondan kolay, kolay vazgeçemeyeceği biliniyor, kalıcılığı ve uzun süren etkisi ile hemen bayanların gönüllerini çelen ve onların çok güzel kokmalarını sağlayan bu parfüm 100 ml’ lik özel şişesi ile satılıyor. Odunsu kokuların giderek daha popüler olması sebebi ile bu kokunun da ilk anda duyumsanması odunsu kokularla oluyor, ardından da gülün, çiçeklerin kokularını almaya ve bu parfüme daha çok hayran olmaya başlıyorsunuz. Chanel Allure Sensuelle yorumlarını bekliyoruz.

 

Afrodizyak parfüm 100 ml – 100 cc

Afrodizyak parfüm satın almadan önce satın alacağınız  parfümün kokusundan sonra en çok dikkat etmeniz gereken nokta afrodizyak parfümün kaç ml olduğudur. Eros de amor Afrdizyak Parfümler 100 ml dir. Bu da her gün düzenli kullanmanız durumunda 4 ile 6 aylık kullanıma eş değerdir. Parfüm nasıl kullanılır videomuza youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Piyasa da afrodizyak diye satılan parfümlerin bir çoğu 30 ve 50 ml lıktır. Satın alırken lütfen bunu göz önünde bulundurun mesela size hemen küçük bir örnek verelim piyasada 259 tl ye satılan afrodizyak parfüm 50 ml’tır. Parfüm satın almadan önce lütfen ml cc bakınız. Ödediğiniz parfümün fiyatının %50 daha ucuza dağa yüksel ml parfüm alabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı bizlere yorum olarak gönderebilirsiniz. Youtube kanalımıza abone olarak parfüm fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.Continue reading

Bayanları Kadınları Etkilemenin en kolay yolu nedir ?

Bayanları Kadınları Etkilemenin en kolay yolu nedir ? Bir bayandan çok hoşlanıyorsunuz onu etkilemek için ne yapmanız gerekir. Her kadın çok farklı erkekden hoşlanırlar burada ama her kadın karşı cinsin kokusundan etkilenir. Bir bayanı etkilemenin en kolay yolu onu kokunuzla uyarmak ve kolayca etkilemektir. Burada imdadınıza Feromon etkili Eros parfüm yetişiyor. Bir şişe Eros Aşk parfümü 100 ml ve aylarca kullanabilirsiniz. Karşı tarafı etkilemek için en büyük yardımcınız. Eros Aşk parfümü size amacınıza kolay yoldan ulaştırır. Kapalı ortamlarda maksimum seviyede etkisini gösterir.