Bayan azdırıcı damla kullananlar video Gerçek mi ?

Bayan azdırıcı damla kullananlar video Gerçek mi ? İnternetin yaygınlaşması ile birlikte bilgiye ulaşma hızımızda çok hızlı seviyelere ulaşması ile birlikte. Özellikle son yıllarda internet üzerinden bilgi kirliliği de çok yaygın olarak son hızla internet ortamında yayılmaktadır. Azdırıcı Damlalar ve Afrodizyak kokular yüzyıllardır kullanılan metaforlardır. Fakat bilginin ve internetin hızlı yayılması ile birlikte son yıllarda oldukça isminden söz ettiren afrodizyaklar. Tarih boyunca hükümdarlar padişahlar tarafından kullanılmışlardır. Continue reading

%100 En etkili azdırcı damla hangisi ?

Piyasada bir çok azdırıcı damla olmasına rahmen satınlanların büyük çoğunluğu sahtedir. Bu yüzden halk arasında azdırıcı damlalar hiç bir işe yararamıyor gibi sohbetler olmaktadır. %100 etki gösteren azdırıcı damla Eros damladır.

Piyasa 20-30 tl ye satılan damladan azdırıcı etki göstermesini beklemek aptallıktır çünkü orjinal damla yurt dışından ithal edilmektedir.

Sizde kısaca Eros azdırıcı damladan örnek vererek açıklayabilirim Holladadan ithal edilen bu damlanın sadece nakliye ve gümrük masrafları 25 tl civarında tutmaktadır.

Bunun üzerine ürünün fiyatı ve reklam maliyetlerini eklediğiniz zaman mümkün olabilecek en ucuz rakam 9 tl den satılmaktadır. Şimdi piyasada 20 tl ye satılan damlaların ne kadar inandırıcı olduğuna siz karar verin ?

Sorularınızı ve yorumlarınıza aşağıdan gönderebilirsiniz mümkün olan en kısa sürede cevaplayacağız. Hemen sipariş vermek için tıklayınız