Jean Paul Gaultier Classique Parfüm

 

Jean Paul Gaultier Classique EDT Kadın Parfümü Korseli kadın siluetindeki şişesi ve konserve kutusuna benzeyen kutusu ile sizi cezbedecek bir kokudur. En iyi parfüm markaları arasında yer alan Jean Paul Gaultier, 1993 yılında piyasaya sürülmüştür. Aynı zamanda markanın ilk kokusu olduğunu da bilmelisiniz. İyi bir başarı yakalayan marka sayısı da bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Nostaljik, kadınsı ve vazgeçilmez kokular listesinde ilk sıralarda yer alabilecek kadar iyidir. Hatta bayan kokuları top 10 listesinde zirveyi zorlayabilir.

Tepe Noktası: Anason, Portakal Çiçeği ve Mandalina
Kalp Noktası: Zencefil, Orkide ve Ylang Ylang
Dip Noktası: Vanilya, Misk ve Kehribar
Kalıcılık: Yüksek
Tanımlayıcı Özellikler: Dişi Cazibe ve Duygusal

Eros Afrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılır ?

 

Eros Aşk  Parfümü boynunuza, kulak arkasına, ense bölgenize uygulayabilirsiniz.

 

Dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz

 

Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda, sosyal aktivitelerde kullanabilirsiniz.

 

Eros Parfüm Kimler için uygundur ?

 

Sevgilim yok, eşimle aram kötü, karşı cinse uzağım, çekici değilim, bana bakmıyorlar, yalnızlıktan sıkıldım, mutsuzum, ilgi bekliyorum, kız arkadaşım yok tarzında düşüncelere sahip kişiler yanı sıra hoşlandığı bayanı ; uğraş sarfetmeden, masraf etmeden, ikna etmeye çabalamadan, kendine çekmek isteyenler için uygundur.

 

Eros Parfümden Memnun Kalmazsam iade edebilirmiyim ?

 

Eros Aşk Parfümü iade garantilidir. Eğer ürünümüzden memnun kalmazsanız şişesine ve kutusuna zarar vermeden. Satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında iade hakkınız mevcuttur.

 

Eros Parfüm Kokusu kalıcı mı ?

 

Eros Parfüm, içerisinde barındırdığı yüksek esans oranı sayesinde teniniz ile özdeşleşerek, üç güne kadar kalıcılığını korumaya çalışır. Gün içinde terlemeniz ya da rüzgârlı ortamda bulunmanız bu süreyi kısaltabilir.

 

Kargo gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz ? 

 

pariş etmiş olduğunuz ürün, içeriği belli olmayacak şekilde özenle paketlenmektedir, içeriğinde ne olduğunu kargo firması ya da kuryesi dahi bilmemektedir ve siparişiniz sadece size teslim edilebilmektedir. Müşteri bilgileriniz 3. Şahıs ya da firmalara asla paylaşılmamaktadır. Gizlilik firmamız için esastır.

#afrodizyak #afrodizyakparfum #feromon #cazibe #cinsellik #fantazi #afrodizyakparfüm #afrodizyakparfümler #afrodizyakparfumu #afrodizyakparfümerkek #lp7 #afrodizyakparfum #erosdeamor #erosparfüm #aşkparfümü