GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PARFÜM

Giorgio Armani Acqua Di  Gio Hala en ikonik erkek parfümü konumunu kimseye kaptırmış değil. Erkek parfümü denildiğinde gerçek bir klasik. Acqua di Giò man modacının kendi beğenilerini ve adanın doğasının insan duyularına etkilerini adeta nesnelleştiren bir kokudur. Koku denizin enerjisiyle gücü ve canlılığı notalarında taşıyor. Deniz suyun Volkanik toprakları sebebiyle “Akdeniz’in Siyah İncisi” olarak da anılan Pantelleria, zıt unsurlar eşliğinde bir manzara sergilemektedir. Acqua di Giò man modacının kendi beğenilerini ve adanın doğasının insan duyularına etkilerini adeta nesnelleştiren bir kokudur.

Continue reading

Victor & Rolf Flowerbomb Parfüm

Victor & Rolf Flowerbomb Parfüm ile beklentinizi çok üst seviyede tutun. Özel tasarım şişesi ve afrodizyak özleri ile bu koku bir çok kişiyi etkisi altına alacaktır. Koku yüzyıllardır insanları etkileyen en önemli bir imzadır. Bir mekana girmeden önce sizden önce kokunuz girer. Eğer Victor & Rolf Flowerbomb Parfüm kullanıyorsanız girdiğiniz ortamda tüm bakışların size çevrilmesine hazırlıklı olun. Victor & Rolf Flowerbomb Parfüm  en çok satan parfümler listesinde üst sıralarda yer almaktadır.

 

Baştan Çıkartıcı Parfüm Eros De Amor Aşk Parfümü

Baştan Çıkartıcı Afrodizyak Etkili Aşk Parfümü Eros De Amor’un kokusundan bahsetmek istiyorum. Bu koku ile ilk tanışmanızda sizi çok etkiliyor. İçeriğinde bulunan feromon özleri sayesinde cinsel libidonuzun uyarılmasını ve harekete geçmesini sağlıyor. Eros de amor aşk parfümü 2 çeşit olarak satılıyor. Bayanlar için olanı efsane bir koku gece dışarı çıktığınızda mutlaka kullanmanız gereken bir koku eğer gece hayatını gece klüplerine gidiyorsanız bu koku vazgeçilmez parfümünüz olacaktır. Piyasada satılan diğer afrodizyak parfümlere göre ise oldukça hesaplı ve avantajlı. Piyasada aynı ayarda bir koku 50 ml olarak üstelik 2 katı fiyata satılmakta Eros de Amor ise Şişesi tam 2 katı büyüklüğe 100 ml eşittir. Size önerimiz fazla ücret ödemeden bu parfümü deneme niz dir. Lütfen sizlerde aşk parfümü ile ilgili yorumlarınızı bizlere gönderin. Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalın youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Bir parfümden daha fazlası