Dior Diorissimo Parfüm

Dior Markasının son çıkardığı Dior Diorissimo Parfüm yeni yıla oldukça iddialı bir giriş yaptı. İçeriğinden bulunan afrodizyak özleri sayesinde kutusundan çıkarıldığı andan itibaren etrafta derin duygular oluşturan mükemmel bir koku. Baştacı parfümler listesinden hiç düşmeyecek en çok iltifat alan parfümünüz olamaya aday bir koku. Dior markasını bilenler bilirler anlatmaya gerek yok aslın. Dior Diorissimo Parfüm  deneyin asla pişman olmayacaksınız. Unutmayın kokunuz imzanızdır.

Christian Dior imzalı en meşhur parfümlerden biri. Bu müthiş kokunun arkasında kendini “parfüm bestekarı” olarak tanımlayan Fransız Edmond Rudnitska var. Zaten o kadar çok kokunun altına imzasını attı ki o bu sektörde bir kahraman olarak görülüyor.

Diorissimo, bugün parfüm dünyasının kült ürünlerinden ve gelmiş geçmiş en iyi flora kokularından biri olarak kabul görüyor. Rudnitska, bir çiçeğin en güzel formunu yaratmak üzere yola çıkıyor ve parfüm endüstrisinde özü elde edilemeyen bir çiçek olan müge, diğer adıyla inci çiçeğinin kokusunu tasarlayarak bu anlamda bir ilki başarıyor. Sonunda; ferahlığı ve tazeliği ile öne çıkan romantik ve hassas bir koku ortaya çıkıyor.

Chanel Coco Mademoiselle Afrodizyak Parfüm

Chanel Coco Mademoiselle Afrodizyak Parfüm ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır mısınız ? Chanel Coco Mademoiselle Afrodizyak Parfüm içeriğinde bulunan feromon özleri sayesinde karşı cinsin ilgisini saniyeler içerisinde çekmenize yardımcı olacaktır. Afrodizyak Parfümler arasından en çok satanlar listesinde zirvede en üst sıralarda olan Chanel Coco senelerce bu ünvanını ve yerini kaptırmayacak gibi. Çok sıcak ve etkileyici bir koku olan coco tüm vücudunuzu saran oldukça hoş bir koku.Continue reading

Afrodizyak parfüm aşk ateşi

Afrodizyak parfüm aşk ateşi ile ortamların en fark edilen kişisi siz olun. Aşk ateşi ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. Afrodizyak Aşk parfümü içeriğinde bulunan feromon özler sayesinde hemen fark edilmenizi sağlar ve karşı cinsi uyarır. Koku ile uyarılan kişi ise hemen sizi fark eder ve ilgi göstermeye başlar bundan sonrası ise size kalmıştır. Karşı cinsin ilgisini çekmesini becerdiniz. Unutmayın iyi bir koku sizi ortamlarda öne çıkartır. Her şey unutulur ama kokunuz unutulmaz.