Ralph Lauren Romance Parfüm

 

En güzel düğün parfümleri arasında yer alan Ralph Lauren Romance, zarif çiçeksi kokusu ile beğeni toplamaktadır. Taze çiçek kokuları ile vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman da ne kadar çok tutkuyla bağlı olunduğunu göreceksiniz. Aklı başından alan bir bağlılık yarattığı, güçlü kadınları sembolize ettiği söylenmektedir. Kendine has bir kokusu olduğu için girilen ortamda hemen dikkat çektiği de belirtilmektedir. En beğenilen kadın esansları listesi de Ralph Lauren’siz olmazdı sanırım.Continue reading

DKNY Be Delicious Parfüm

Resmen yeşil elma kokusunu hissedeceğiniz parfümdür. İlk çıktığı zamanlarda, bu kadar meyveli bir koku oluşu fark yaratmıştı. Ardından her notası anlaşılmaya başladıkça beğeni topladı. Şişesiyle birlikte akıllarda çıtır çıtır yeşil elmayı andıran bu koku, ilkbahar ve yaz aylarında yeniden canlanmanızı sağlayacaktır. Kullanan kadınların bu kokuya alıştıktan sonra vazgeçemedikleri de bir gerçektir.Continue reading

Dior Diorissimo Parfüm

Dior Markasının son çıkardığı Dior Diorissimo Parfüm yeni yıla oldukça iddialı bir giriş yaptı. İçeriğinden bulunan afrodizyak özleri sayesinde kutusundan çıkarıldığı andan itibaren etrafta derin duygular oluşturan mükemmel bir koku. Baştacı parfümler listesinden hiç düşmeyecek en çok iltifat alan parfümünüz olamaya aday bir koku. Dior markasını bilenler bilirler anlatmaya gerek yok aslın. Dior Diorissimo Parfüm  deneyin asla pişman olmayacaksınız. Unutmayın kokunuz imzanızdır.

Christian Dior imzalı en meşhur parfümlerden biri. Bu müthiş kokunun arkasında kendini “parfüm bestekarı” olarak tanımlayan Fransız Edmond Rudnitska var. Zaten o kadar çok kokunun altına imzasını attı ki o bu sektörde bir kahraman olarak görülüyor.

Diorissimo, bugün parfüm dünyasının kült ürünlerinden ve gelmiş geçmiş en iyi flora kokularından biri olarak kabul görüyor. Rudnitska, bir çiçeğin en güzel formunu yaratmak üzere yola çıkıyor ve parfüm endüstrisinde özü elde edilemeyen bir çiçek olan müge, diğer adıyla inci çiçeğinin kokusunu tasarlayarak bu anlamda bir ilki başarıyor. Sonunda; ferahlığı ve tazeliği ile öne çıkan romantik ve hassas bir koku ortaya çıkıyor.