DAVIDOFF COOL WATER PARFÜM

Efsane Parfüm Davidoff Cool Water geçmişten günümüze kadar gelen ender nadir parfümlerden bir tanesidir. Davidoff Cool Water 1988 yılında fransız parfüm dehası Pierre Bourdon tarafından yaratılmış Cool Water sade ve mavimsi şişe tasarımı ile derin suları andırır ferahlatıcı kokusu ile erkeklerin çok beğeneceği bir parfüm . Hafif ve ferahlatıcı olan parfüm her tene uyabilir . Genellikle çiçeksi ve odunsu notların kullanıldığı parfüm bir çok erkeği memnun edebilecek düzeyde .

Üst notası deniz suyu notası , lavanta , nane , biberiye , portakal çiçeği , orta notası yasemin , sardunya alt notaları ise sedir ağacı , sandal ağacı , amber ve misk’ten oluşuyor . Üst notasında ki klasikleşmiş lavanta ve biberiye aroması herkesin tanıyacağı bir koku . Üst notalarında bulunan lavanta ve biberiye kendini zamanla ağırlık olarak hissedilen sardunya ve yasemine bırakıyor , belli bir süre sonra amber ve misk’in kendini belli ettiği alt nota geliyor sandal ağacı kendini azda olsa belli ediyor , sedir notasını hissedemedim. İş ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bir parfüm olan Cool Water yazın ilkbaharda ve gündüzleri yoğunluğunun az olmasından dolayı tercih edilebilir isteğe göre kışın ve geceleride kullanılabilir . Bilinen en iyi deniz kokulu parfümdür . Kullandıkça çok beğeneceğinize eminim. Kalıcılık olarak 4 ila 8 saat arasında değişen parfüm bazı tenlerde daha uzun süre durabilir .

Continue reading

Eros Parfüm ile Kadınları Baştan Çıkartın

Eros Parfüm ile Tüm Kadınları baştan çıkartın onları kokunuzla etkileyin. Eros De Amor parfüm size ayrı bir hava katacak ve içeriğinde ki özel formüller ile takıldığınız mekanda, metro da ya da yolda yürürken yanından geçtiğiniz kadınları kokunuz ile etkilemenizi sağlayacaktır. Unutmayın kadınlar için koku çok önemlidir ve kadınlar en hassas kokuları dahi alabilir. Afrodizyak Parfümler tepe noktası Harmanlı Turunçgil, orta noktası etiver, Greyfurt, Nane, Yasemin ve dip noktası Sedir, Tütsü, Pembe Biber kokusuna sahiptir.

 

  • Eros De Amor Kadınları cezbeden karşı konulmaz afrodizyak Parfüm
  • Eros Parfüm ile her kadın tarafından farkedilirsiniz.
  • Eros parfüm ile kadınların ilgi odağı olursunuz.
  • Eros parfüm kadınlarda cinsel isteğin artmasını sağlar.
  • Bırak Eros onu sana getirsin
  • Tutsak Edici kışkırtıcı etki
  • Günboyu etkili