EN ÇOK SATAN AFRODİZYAK PARFÜMLER HANGİLERİDİR?

afrodizyak parfümler

Afrodizyak Parfümler nedir ?

En çok satan afrodizyak parfümler listesine birazdan yer vereceğiz ilk olarak, Afrodizyak parfüm, koku yoluyla hormonları uyarıp, cinsel isteği artıran parfüm demektir. Piyasada birbirinden farklı çeşit çeşit parfüm vardır. Fakat afrodizyak parfüm, kışkırtıcı kokusuyla parfüm çeşitleri arasından sıyrılmayı başarmıştır. En çok kullanılan parfüm içerisinde üst sıralara yerleşmiştir.

Afrodizyak kokular cinsel dürtüyü harekete geçiren kokulardır. Örneğin tarçın, zencefil, haşhaş tohumu, karanfil tanesi, polen, lavanta tanesi ve rezene bunlardan bazılarıdır. İşte baştan çıkarıcı afrodizyak parfümler de bu kokulardan üretilmektedir. Adeta buram buram aşk kokan afrodizyak parfüm, tek kelimeyle dayanılmazdır.

Afrodizyak Parfümüm Diğer Parfümlerden Farkı Nedir?

Afrodizyak parfümler, %40 daha fazla esans içermektedir. Bu nedenle 5 metrelik mesafeye hemen dağılmakta ve daha kalıcı olmaktadır. Halbuki standart parfümlerin esans oranı takriben %1’dir. Deyim yerindeyse parfüm şişesini üzerimize boca etsek bile afrodizyak parfümler kadar etkili olması mümkün değildir.

En az 72 saat etkisini sürdüren afrodizyak parfümler. Bazen daha da uzun süre kalıcılığını muhafaza edebilmektedir. Afrodizyak parfümlerin bu özelliği, az evvel de açıkladığımız gibi %40 esans oranından kaynaklanmaktadır.

afrodizyak parfüm

En Beğenilen Afrodizyak Parfümler Nelerdir?

2021 yılı itibarı ile en çok satan afrodizyak parfüm nedir diye sorsanız. İlk sıraya #erosdeamor Aşk Parfümünü koyardık. Özellikle fiyatı ile dikkat çeken bu etkileyici parfüm etkisini üzerinize sıktığınız andan göstermeye başlıyor.

Özellikle kapalı mekanlarda ortama siz girdiğinizde tüm bakışların etrafınızda toplandığını fark edebilirisiniz.  

1 Şişe Eros De Amor Parfüm 100 ml dir. Ortalama kullanım olarak 3-4 aylık her gün kullanıma eşdeğerdir.

Eros De Amor Parfüm kullananların kullanıcı yorumlarına web sitesinden bakabilirsiniz. Çok fantastik etkileyi bir koku biz şiddetle tavsiye ediyoruz. En çok Satan Afrodizyak Parfümlerin 1. Sırasına #erosdeamor Aşk Kokusu yeralmaktadır.

Neden Eros De Amor Kokusunu Tercih Etmelisin

Çünkü, fiyatına göre en çok mililitre değerinin sizlere sunar. Eros De Amor parfüm yüz ml dir. Lakin bu sizi şaşırtmasın koku olarakda diğer rakiplerinin önündedir.

Farmasi Afrodizyak Aşk Parfümü #erosdeamor

#erosdeamor Afrodizyak Aşk Parfümü Farmasi. Bir parfümden genel olarak beklentiniz nedir ?

İnsanoğlu yerleşik hayata geçtiği günden bugüne kadar, kalabalıklar halinde şehirler kurup bir arada yaşamaya geçtiği günden bugüne kadar birbirleri ile yakın temas halinde bir arada yaşamaya büyük ölçüde ayak uydurmuşlardır. Yoğun iş temposu ve stress insanların etrafı ile ilişkileri olumsuz olarak etkilemektedir. Yoğun iş temposunda insanlar kendilerine ve kişisel temizliklerine özen ve önem göstermediklerinden dolayı bulundukları ortamlarda mıknatısın eksi kutbu gibi diğer insanlar tarafından dışlayıcı bir çekim oluşmaktadır.

Dış görünümünüz kadar kokunuz da önemli rol oynamaktadır. Dış görünüşünüz oldukça etkileyici prezantablı olabilir, fakat iyi bir kokuya sahip değilseniz yada etrafınıza kötü kokular yayıyorsanız kimse size karşı ilgi duymayı bırakın hemen etrafınızdan uzaklaşmak isteyecektir. Bir çok insan güzel kokmanın önemini bilmemektedir. Tarihde geçmişe gittiğimiz zaman eski Mısır Tanrıları Firavunların Afrodizyak Etkileyici Kokular kullandıkları ve firavunların yanına kadar yaklaşma fırsatı bulanların kokusundan etkilendiklerini tarih kitaplarından okuyoruz.

Güzel bir koku sizi yüceltir. Fakat iyi bir kokuya sahip değilseniz rezilde olabilirsiniz. Eros De Amor Aşk parfümleri 27 senedir her sene geliştirilerek bay ve bayan olarak iki ayrı en mükemmel esans özüne ulaşılmıştır. Satın alanların hemen yenisini sipariş ettiği aşk parfümüne sahip olmak için yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz.

 

Afganistan Vatandaşları Afganlara Özel Afrodizyak Parfüm

Afganistan afrodizyak parfüm Afgan vatandaşlarına özel kampanya Türkiye’nin her yerine kargo bedava fırsatı ile hemen sipariş vermek için resme tıklayınız. Afrodizyak Parfümler arasında en etkili aşk parfümü #erosdeamor parfüm ile tüm dikkatleri üzerinize çekmek çok kolay afgan vatandaşlara özel bu kampanyadan yararlanmak için yukarıdaki resme tıklayıp sipariş formunu doldurmanız yeterlidir.