Escada Magnetism Parfüm

 

Zarif, kırmızımsı pembe, uzun şişesi ile Escada Magnetism, kimileriniz için ağır bir koku olabilir. Ama oryantal kadın kokuları arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. 2003 yılında piyasaya sürülmüştür ve yüksek kalıcılığı ile beğeni toplamaktadır. Magnetism kullanan kadınlar, yıllar boyunca bu konudan vazgeçemediklerini belirtmektedir. Üst notalarda çiçeksi kokusu ve diplere doğru baharatlı kokusu ile sofistike bir kadın parfümüdür.

Tepe Noktası: Frenk Üzümü
Kalp Noktası: Gül
Dip Noktası: Hindistan Cevizi ve Karamel
Kalıcılık: Yüksek
Tanımlayıcı Özellikler: Zarif ve Dikkat Çekici

Zarif, kırmızımsı pembe, uzun şişesi ile Escada Magnetism; oryantal kadın kokuları arasında en çok tercih edilenlerden biri. 2003 yılında piyasaya sürülmüştür ve yüksek kalıcılığı ile beğeni toplamaktadır. Magnetism kullanan kadınlar, yıllar boyunca bu kokudan vazgeçemediklerini belirtir. Üst notalarda çiçeksi kokusu ve diplere doğru baharatlı kokusu ile sofistike bir kadın parfümüdür.

Guerlain L’instant Magic Parfüm

 

Süper bir oryantal. Pudralı, vanilyalı, tatlı, çiçeksi… Nasıl, çok zengin bir koku değil mi? İçeriğinde:

Açılış:Bergamot, mandalina, elma. Açılıştaki meyvemsilik çok hafif. Sadece kokuyu zenginleştirmek adına kullanılmışlar yoksa koku bunlar üzerine kurulu değil.

Orta notalar: İris, yasemin, manolya ve ylang ylang. Çiçekler orta notalarda gayet belirgin. Özellikle iris parfüme çok kaliteli bir pudramsılık katıyor.Continue reading

Sansiro Parfüm Modelleri ve Çeşitleri

Sansiro Parfümleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ucuz parfüm alanında ün yapan sansiro parfümleri hoş fresh kokular üretmektedir. Ülkemizde satılan kaliteli açık parfüm markalarından biri olan Sansiro açık parfüm parfüm meraklıları tarafından oldukça iyi tanınmaktadır. Sansiro ürünleri birinci sınıf ham maddelerden üretilen oldukça kalıcı ve özgün ürünleri ile pek çok parfüm düşkününün gözdesi. Orjinal parfümler oldukça pahalı olunca parfüm tüketicileri benzer kokular üreten kaliteli bir marka olan Sansiro parfümlerine yönelmeye başladı.

Sansiro ürünleri asla bir çok açık parfüm markasıyla karıştırılmamalı çünkü Bursa da son derece modern tesislerde kimyagerler tarafından el değmeden hazırlanıp kalite testlerinden geçtikten sonra tüketiciyle buluşuyor. Sansiro parfüm en çok satanlar 2020, sansiro erkek en çok satanlar, sansiro kadın en çok satanlar, sansironun en güzel bayan parfümü, sansironun en güzel erkek parfümü hangisi, en etkileyici kadın parfümü markası hangisi, en etkileyici kadın parfümü markası hangisi, uygun fiyatlı parfüm önerisi, açık parfüm kodları, sansiro parfüm listesi 2020, sansiro parfüm kullananlar, sansiro parfüm yorumları, sansiro parfümler nasıl, sansiro açık parfüm, sansiro erkek parfüm kullananlar, sansiro bayan parfüm kullananlar, Sansiro parfümlerinin en sevilen parfüm kodları