Lancome La Vie Est Belle Parfüm Zengin, Karakteristik, Zarif

Lancome La Vie Est Belle Parfüm Zarif kadınların vazgeçilmezi olmaya aday bir parfüm, “Hayatın ve mutluluğun felsefesi veya hayatın güzelliğine yönelik evrensel bir bildiri” temasıyla tanıtılan La Vie Est Belle, dikkat çekmeyi başarmıştır. Üstelik en iyi kadın parfümü olarak da adlandırılmıştır. Modern kadın kokuları arasında ilk 10’da yer alacak bir koku olduğu da belirtilmektedir. La Vie Est Belle, Hypnotic Poison ile benzer etkileri yaratmaktadır. Bu nedenle iddialı ve odaya dolan bir koku şeklinde de tanımlanmaktadır. İçeriğinde, dünyanın en özel ve nadir bulunan doğal maddesi bulunmaktadır. Bu madde ne mi? Hemen açıklayalım; mavi altın olarak bilinen Iris Pallida özüdür. Bu madde ise ayrı bir asillik kazandırmaktadır.


Tepe Noktası: Yasemin, Süsen Çiçeği ve Portakal Çiçeği
Kalp Noktası: Armut, Paçuli ve Tonka Fasulyesi
Dip Noktası: Vanilya ve Pralin
Kalıcılık: Yüksek
Tanımlayıcı Özellikler: Zengin, Karakteristik, Zarif ve Uyumlu

 

La Vie Est Belle, Lancôme’un gelmiş geçmiş en iyi kadın parfümleri arasında gösteriliyor. Ünlü oyuncu Julia Roberts’in gülüşünden esinlenilen bu parfümü Fransa’nın önde gelen üç parfümörü yarattı. “Hayatın ve mutluluğun felsefesi veya hayatın güzelliğine yönelik evrensel bir bildiri” temasıyla tanıtılan parfüm en iyi kadın kokuları arasında yer alıyor.

İçeriğinde, dünyanın en özel ve nadir bulunan doğal maddesi bulunmaktadır. Bu madde mavi altın olarak bilinen Iris Pallida özüdür. Bu özel kokuya yasemin, portakal çiçeği ve saf paçuli de eşlik ediyor.

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , , , , , , .