LP7 AFRODİZYAK PARFÜM – LP 7 AŞK PARFÜMÜ

LP7 Aşk parfümü ile ortamların en dikkat çekici kişisi siz olun. Lp 7  Afrodizyak Parfüm kokusu ile sizi sımsıkı saracak ,içeriğinde bulunan afrodizyak özleri sayesinde girdiğiniz ortamlarda tüm bakışları üzerinize çekecektir. Bundan sonrası artık sizin elinizde… Hemen sipariş vermek için ücretsiz sipariş hattımız 0850 3022100 hemen arayın ve siparişinizi verin… Her zaman gördüğünüz ve tanıdığınız bir kişi size bugün hiç olmadığı kadar çekici geldi ve onunla daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz veya hiç tanımadığınız biri yanınızdan geçiyor ve sizi adeta etkisi altına alıyor . Onun peşinden gitmek, onunla tanışmak istiyorsunuz. Limbik Arteri Etkileyen Feromon Zerrecikleri Sempatik Bakışları Sempatisi Artmış Bir Etkiyi tetikliyor.


LP7 Feromon İnsan Davranışlarını Nasıl Etkiler?

Çok hoşlandığınız bir kişiye kendinizi beğendirmek için uğraşıyorsunuz ancak sonuç nafile! Tabiri caizse yüzünüze bile bakmıyor. Bir anda size hiç olmadığı kadar ilgi göstermeye başlıyor. Her isteğinizi yerine getiriyor ve size inanılmaz derecede ilgi gösteriyor. Ne oldu da yüzünüze bile bakmazken bu kadar kısa zamanda böylesine bir değişim gösterdi ?

Hiç tanımadığınız birisi yanınızdan geçiyor ve kokusu sizi adeta etkisi altına alıyor . Onun peşinden gitmek, onunla tanışmak için can atıyorsunuz.

Ne oldu da 4 saniyede hiç tanımadığınız bir insan için böyle duygular yaşadınız?

Eşiniz ile uzun zamandır aranız bozuk, evliliğiniz tehlikede. Bir anda ilk zamanlardaki kadar mutlu ve heyecanlı bir ilişkiniz Alabilir. Sizin Sempatiniz Kokunuz Olsun. Kokunuz da size Özel Olsun İstemez misiniz.

Posted in Afrodizyak Parfüm, Azdırıcı Parfüm, Parfüm and tagged , , , , , , , , , .