RALPH RALPH LAUREN PARFÜM

Geçmişten günümüze kadar gelen, Floral ve şekerli koku, markanın imzalarından. Özellikle 90’lar sonu 2000 başlarında genç kız kokusu denildiğinde akla gelen ürünlerdendi. Gençliği ruhunda hisseden, hayat dolu, rahat tavırlı, eğlenceli. Ne istediğini bilen, seçkin, kendine güvenen, sakin. Popüler kültür kurallarına uyan, trend takipçisi, moda ve müzikle ilgili. Enerji, dinamizm, ruh ve kişilik. Ralph hepsini içine sığdıran rengarenk bir koku. Çiceksi – Meyveli bir koku.


Ralph Lauren’in hiç kuşkusuz dünya modasına armağan ettiği en önemli tasarımı Polo yaka denilen tişörtleri. Bu tişört tasarımı o kadar sevildi ki diğer rakipleri de Polo yaka tişörtler piyasaya sürmeye başladılar fakat Polo kelimesiyle Ralph Lauren ismi birbirinden ayrılmaksızın iç içe geçmişti artık.

Bay Lauren, Polo tişörtlerinin parlak başarısından esinlenerek 1978 yılında parfüm işine girdi. İlk iki parfümünün ismi tahmin edileceği gibi Polo idi. 1978 yılındaki bu iki parfümün birisi kadınlar için diğeri de erkeklere yönelikti. Ve erkek versiyonu seneler içinde müthiş bir klasiğe dönüştü.

30

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , , , .