Tom Ford Black Orchid Noir Extreme Bay & Bayan

Orjinal Tom Ford Black Orchid ve Noir Extreme modelleri ile stoklarımızda. Tom Ford Bay ve bayan olarak 2 ayrı çeşidi bulunmaktadır. Tom ford Black Orchid ve Noir Extreme pahalı parfümlerdir. Bunun nedeni ise piyasada satılan diğer parfümlere göre çok daha fazla süre bekletilmektedir. Bazı parfüm markaları saklama işini abartarak 10 sene kadar yaptıkları parfümleri hiç güneş görmeyen soğuk okyanusun derin sularına batırma yöntemi ile saklamaktadır.

Elbetteki diğer parfümlere göre saklama maliyeti  çok daha yüksek olduğundan dolayı fiyatları artış olarak yansıtılmaktadır. Eğer Parfümü ne kadar uzun süre dinlendirir ve saklarsanız kokunun olgunlaşması çok daha güzel olacaktır. Şarap gibi düşünün şarapları 50 yıl bekleten üreticiler var ve bu şaraplara paha biçilemiyor. Parfüm de aynen böyledir alkol ile içeriğindeki esans özleri kimyasal reaksiyona başlar ve bu reaksiyon çok yavaş olur. Bu süreyi ne kadar çok uzatırsanız koku bir o kadar güzelleşir ve olgunlaşır.

Pahalı parfümlerin yüksek ücretlere satılmasının nedeni budur. Parfüm hakkında merak ettiğiniz sorularınız var ise bize youtube kanalımızdan sorabilirsiniz. Ücretsiz sipariş hattımız 0850 3022 100 Hem uygun hemde afrodizyak özellikli Bir Parfüm denemek ekşi isterseniz de size tavsiyemiz Eros De Amor

Tepe Noktası: Taze Bergamot, Siyah Kuşüzümü, Black Truffle ve Ylang Ylang Kalp Noktası: Lotus Ağacı ve Siyah Orkide Dip Noktası: Paçuli, Tütsü, Vetiver ve Vanilya Kalıcılık: Yüksek Tanımlayıcı Özellikler: Zengin, Cazibeli, Baştan Çıkarıcı ve Arzulu Fiyatı: 544,99 Türk Lirası (100 ml) Sadece Tom Ford için yetiştirilen siyah orkidelerden üretilen Black Orchid, her notasında baştan çıkarıcı bir etkiye sahip. Afrodizyak etkili kadın parfümleri arasında da yer alıyor. Tepe notalarında duyguları harekete geçiren koku, orta notalarda baş döndürücü bir hal alıyor. Alt notalarda ise en etkileyici halini alıyor. Belki bu kavramlar size uzak gelebilir; ama kısaca bahsetmek gerekirse Tom Ford, tam bir başyapıt elde etmeyi başarmış görünüyor.

Posted in Parfüm, Parfümler and tagged , , , , , , , , , , , , , .