Erkek Afrodizyak Parfüm Markaları

David Clein markalı feromon etkili parfüm markası ile kadınları baştan çıkarmak ve onları büyülemek isteyen erkekler %90’a yakın sonuç alarak ürünü defalarca satın almaya devam etmişlerdir. Diğer aşk parfümlerinden memnun olmayan müşteriler David Clein parfümünü 2015 yılında da en fazla satan parfümler listesinde üste taşı
Parfüm notalarının verdiği, romantik, egzotik, kadınsı ve erkeksi gibi duygusal titreşimler nedeniyle koku seçimi oldukça önemlidir. Parfüm tercihleri hakkında fikir vermek gerekirse, yaz aylarında meyvemsi, tropikal ve çiçeksi kokular kullanılmalı, kış aylarında ise baharatlı, egzotik, daha yoğun kokular tercih edilmelidir. Parfümeri sektörü yıllardan beri oldukça geçerli bir sektör olmakla birlikte geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kullanıcı kitlesi geniş olunca, dolayısıyla parfüm çeşitleri de gün geçtikçe artmaktadır. Dünyaca ünlü afrodizyak parfüm markaları birbirinden seçkin kokuları ve şık ambalajları ile kullanıcılarını büyülemektedir.

Özellikle son yıllarda birçok yerli ve yabancı ünlüler de stillerini yansıtan en popüler parfüm markaları iş ortaklığına imza atmaktadırlar. Bu markalarda ünlülerin isimleri marka olarak kullanılmaktadır. Ünlülerin tarzlarına göre kokular hakkında fikir edinebilmek oldukça kolay olmaktadır. Örneğin bir pop sanatçısının ismini taşıyan markadaki parfüm seksi notalar taşır iken, diğer tarafta marjinal bir ünlünün parfüm markası ise, sıra dışı, daha egzotik ve ağır olabilmektedir. Kadınlarla yakınlaşmak ve onlarla tanışmak için can atan ama buna cesaret gösteremeyen erkekler David Clein parfümü kullanarak kadınları mıknatıs gibi kendilerine çekiyorlar.

Parfümlerin kalitesini, kalıcılığını markalar belirlerken, yine son dönemde çok revaçta olan açık yani doldurma dünyanın en iyi parfüm markaları dünyaca ünlü markaların birebir taklidini üreterek ya da orijinal esans kullanıp, belirli miktarlarda alkol ağırlığı ile formül ederek aynı koku notaları yakalanabilmektedir. Elbette ki doldurma parfümler esanstan çok alkol oranı daha fazla olduğu için, orijinali kadar daha uzun süreler kalıcılık göstermeyebilir. Ancak ekonomik olması açısından avantaj sağlamaktadır.