Sıkça Sorulan Sorular

Eros Parfümün Etkisi Gerçek mi?

Eros de amor parfüm kullandığınızda, dikkat çekmenin ötesinde kadınların size yakınlaşmasını, ilgi duymasını sağlayabilirsiniz. Afrodizyak parfüm, karşı konulamaz çekici bir erkek olmanız hususunda size yardımcı olur. Yurt dışından ithal edilmiş esansı ve özenle harmanlanmış bileşenleri bir araya getirilerek hazırlanmış eros parfümün etkisini göstermesi hususunda iade garantisi dahi sunabiliyoruz. Amacınız çevrenizdeki bayanları etkilemek ve onların size yakınlaşmasını sağlamaksa, doğru ürünü bulduğunuza emin olabilirsiniz.

Eros Parfüm Kokusu Kalıcı mıdır ?

Eros De Amor Parfüm, içerisinde barındırdığı yüksek esans oranı sayesinde teniniz ile özdeşleşerek, üç güne kadar kalıcılığını korumaya çalışır. Gün içinde terlemeniz ya da rüzgârlı ortamda bulunmanız bu süreyi kısaltabilir.

Eros Parfüm Kaç Kullanımlıktır ?

Eros De Amor Parfüm 100 ML dir ancak kullanım süresi kişiden kişiye değişmektedir. Normal kullanımda üç ay boyunca fazlasıyla yetecektir. Bu süre kullanıma göre artış veya düşüş gösterebilir bu tamamen size bağlı bir durumdur.

Eros Parfüm içeriği nedir ? Notası

Aldehit, ylang ylang, gül, civet, yasemin, iris, misk, neroli, kehribar, sandal ağacı, vanilya, oris kökü, limon, bergamot, müge, meşe yosunu, paçuli, vetiver.

Adres vermek istemiyorum nasıl alabilirim ?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo veya PTT Şubesinden teslim alabilirsiniz. Bize sadece ürünü almak istediğiniz kargo şubesini ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterlidir.

İşyerime istiyorum paket gizliliği var mı ?

Bütün siparişler gizli paketlerde  kargoya gizli paketlerde verilir ve Kargo yetkilisi dahil kimse içinde ne olduğunu kesinlikle bilmez. Başka bir deyişle kapıda ödemelerde kullanılan Faturalarda hediyelik eşya genel tanımlaması geçer.

İade Koşulları Nelerdir ? Nasıl İade Edebilirim ?

Satın aldığınız ürünü, hiç bir neden belirtmeksizin kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde sitemizden başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz. Fakat ürünün teslim alındığı gibi kutusu ve belgeleri ile birlikte iade edilmesi gerekir.

Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilirmiyim ?

Elbette kargonuzu teslim alırken kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Sipariş verirken sipariş formunda ödeme seçeneği kapıda kredi kartı olarak seçili olması gerekir.

Yeriniz nerede ? Gelip kendim alabilirmiyim ?

Merkez Depomuz İstanbul Maltepe’dedir. Ancak merkez depomuzdan perakende satış yapılmamaktadır. Satışlarımız sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Toptan fiyata parekende fiyatına ürün satmamızın asıl nedenlerinden bir tanesidir. Showroom ve extra personel gibi giderler olmadığından dolayı siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda ürünler sunmaktayız. Herhangi bir perakende satış bayimiz showroomumuz kesinlikle yoktur. Size en uygun fiyatı vermek için internet bazlı satışlarımıza ağırlık vermekteyiz.

Siparişim ne zaman yola çıkar ? Kaç Günde Elime Ulaşır ?

Saat 16:00 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim eolur. 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün yola çıkar. Pazar günü verilen siparişler bir sonraki gün pazartesi günü kargoya teslim edilecektir. Sonuç olarak hızlı güvenli bir şekilde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

afrodizyak parfüm