Gizli Kargo

gizli kargo

Gizli Kargo Müşteri Gizliliği

Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde size gönderilen ürünler kapalı kargo poşetinde gönderilmektedir. Paketin içeriği dışarıdan belli olmayacak şekilde ambalaj yapılmaktadır. Dışardan ürün içeriği kesinlikle belli olmamaktadır. Sipariş kimin adına verilmişse o kişiden başkasına kesinlikle teslimat yapılmamaktadır. Alışverişinizin her aşamasında göstermiş olduğumuz titizliği bu noktada da gösteriyoruz. 

Ürün Teslim Alındıktan 12 saat içinde 
tüm bilgileriniz silinmektedir.

Neden irtibat bilgileriniz istenmektedir ?

1- Müşteri memnuniyeti için sizinle direk irtibat kurmak
2- Sipariş vermiş olduğunuz ürünün size teslim edile bilmesi
3- Bizden almış olduğunuz ürün hakkında bilgi almak istediğinizde ürünün bizden alındığını doğrulamak

Web sitemizde yapmış olduğunuz alışverişlerde girmiş olduğunuz bilgileri dilediğiniz zaman 0 850 302 21 00 dan iletişime geçerek kayıtlardan silinmesini isteyebilirsiniz. (isteğiniz üzerine tüm bilgileriniz siline bilir)

 

Sayın Müşterimiz;

Ürünleriniz tamamen gizli kutularda teslim edilmektedir.

Ürün içeriğini kurye ve kargo firması kesinlikle bilmemektedir.

Ayrıca ürünlerinizin ev ve ya iş adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın PTT Kargo Şubesinden teslim alabilir ürün bedelini kargo şubesine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Bilgileriniz bizimle güvence altında! Sipariş bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülmez ve şifreli şekilde kayıtlarımızda saklanır. Kart bilgileriniz asla tarafımızdan tutulmaz sitemiz direk olarak banka ile irtibata geçmektedir.

Siz bizim için değerlisiniz çekinmeden bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın!

Müşteri Temsilcileri günün her saati size yardımcı olabilmek için telefonların başında bekliyor olacaktır. 

TESLİMAT

 

Aynı Gün Sevkiyat

09.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir. 

Gizlilik

 

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 2 gün içinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir. 

Siparişiniz Zamanında Gelmedi mi?

 

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sonuç olarak ;

Her Türlü soru ve şikayetleriniz için ; 0850 302 21 00