Afrodizyak Parfümler EN ETKİLİSİ VE EN KALICISI HANGİSİ ?

afrodizyak parfümler

Afrodizyak Parfümler en etkilisi ve en kalıcısı hangisi ? Eros De Amor Türkiye piyasanına 2000’li yılların başlarında ithal edilmeye başlanmıştır. Eros de amor afrodizyak parfümler ise ilk ithalat yapan parfüm firmasıdır. 22 yıla dayanan tecrübesi ve yurtdışında yaptığı anlaşmalar sayesinde ithalat oranını %5 civarına düşürmüştür.

Afrodizyak Parfüm üretimi

Biliyorsunuz ki ülkemiz ithal mallar cennetidir. Bu dışa bağımlılığı düşürmek adına firmamız 2010 yılından itibaren ithal girdileri azaltmıştır. Parfüm şişelerinin yerli üreticiler tarafından üretiminin sağlanarak yüzbinlerce dolar ülkemize kalmıştır. Şişelerinin ülkemizde üretilmesiyle uluslar arası nakliye bedelleride ülkemizde kalmıştır. Parfüm üretiminde en çok kullanılan ana girdi alkol de yerli üreticilerden tedarik edilmesiyle birlikte, dışa bağımlılık ortadan kalkmıştır.

Halkımızın parası yine ülke sınırları içerisinde kalmıştır. Bugün ise sadece ana esans yurtdışından ithal edilmektedir. Yapılan yatırımlar sayesinde de 2015 yılına kadar esansıda ülke topraklarında üretilmesi planlanmaktadır.

Erosdeamor Yatırımları

Sonuç olarak ; yatırımlarını ülkesine yapan ve milletimizin parasının ülke sınırları içerisinde kalmasını sağlayan. Kazandıklarını ülkesine yatırım olarak yapan #erosdeamor parfümlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Afrodizyak Parfüm Kadınları Baştan Çıkartır mı ?

Afrodizyak Parfüm Kadınları Baştan Çıkartır mı ? Bu sorunun cevabını evet olarak hemen cevaplayabiliriz. Doğada hayvanların kokuları ile iletişime geçtiğini ve hatta çiftleştiğini biliyor muydunuz ? İnsan beyninde bulunan feromon hormonları cinsel istek ve duyguları harekete geçirdiğini biliyor muydunuz ?  Evet yanlış duymadınız karşı tarafta ilk izlenim çok önemlidir. Karşı taraf ilk olarak dış görünüşünüze bakacaktır. Fakat çok güzel ve seksi bir kokuya sahipseniz karşı tarafın hemen dikkatini çekeceksiniz. Eğer güzel bir kokuya sahip değilseniz karşı tarafın ilgisini çekmek neredeyse imkansızdır. Ne Kadar güzel bir kadın yada erkek olsun eğer pis kokuyor ise kimse onunla yan yana dahi gelmek isteyecektir. Kokunuz çok  önemlidir koku direk beyne sinyaller göndermektedir. Çok eski yıllarda firavunların afrodizyak parfüm yağlar kullandıkları ortaya çıkmıştır. Osmanlı padişahlarınında parfümler ve yağlar kullanıldığı bilinmektedir.

 

Afrodizyak Parfümler arasında sizlere en çok iltifat alan aşk parfümü Eros De Amor Parfümünü önereceğiz. İçeriğinde bulunan feromon ve afrodizyak barındıran Eros De Amor yüksek kalıcılığı ve uyarıcı etkisi ile diğerlerinden öne çıkmaktadır.

Kadınları Aşık Eden Parfüm Eros De Amor

 

Aşk parfümü olarak da bilinen azdırıcı etkiye sahip kadın azdırıcı parfüm ile kadınları aşık etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Afrodizyaklı aşk parfümü Eros De Amor %100 başarılı kadın azdırma etkisine sahiptir.Kadınları aşık etmek için özel olarak tasarlanmış olan bu parfüm ile kadınlar üzerinde karşı konulamaz bir cazibeye kavuşursunuz ve bulunduğunuz ortamda havaya aşk kokusu salgılarsınız.

Aşk parfümü ile kadınları etkilemek o kadar kolay ki, siz sadece parfümü sıkın ve gerisini aşk parfümü’ne bırakın o sizin için kadınları size aşık etmeyi başaracaktır.
Kadınları Aşık Eden Parfüm ; Güzel koku ve bakım yalnızca kadınlar için değil; erkekler için de son derece büyük önem arz eden bir ferdi bakım gereğidir.Bu amaçla tasarlanmış olan kadınları aşık eden parfümler, çok daha kısa sürelerde benzersiz etkileme deneyimlerini tüm kullanıcılarına yaşatabilmektedir.Continue reading