Deniz Kömürcü Afrodizyak Parfüm Önerisi

Ünlü youtube fenomeni parfüm uzmanı Deniz Kömürcü’yü tanımayan yoktur sanırım. Youtube kanalından farklı marka parfümlerin tanıtımını ve deneyimlerini paylaşan Kömürcü hanım efendi parfüm konusunda edindiği deneyimleri youtube kanalından paylaşmaktadır. Eğer abone olmadıysanız hemen abone olmanızı tavsiye ederiz. Deniz hanımın parfümler hakkındaki tecrübelerinden yararlanmanızı ve önerilerini dinlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Afrodizyak Parfümler ve seksi gece kokuları hakkında bir çok videosu bulunmaktadır. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak gönderirseniz size dönecektir. Afrodizyak parfüm hakkında merak ettiğiniz her şey bu kanalda.

Hbt Afrodizyak Parfüm

 

HBT Afrodizyak Parfüm nedir ?

Avrupa İlaç Sanayi tarafından İrlanda’dan ithal edilen ve Türkiye genelinde satılan HBT Afrodizyak parfüm, kadınları baştan çıkartan parfümler içinde en çok tercih edilen markadır. Ülkemizde oldukça yaygın kullanımı olan bu parfüm erkekler arasında “Aşk Parfümü” olarak da adlandırılmaktadır. İçeriğindeki feromon kokusu ile birlikte afrodizyak etkisi birleşerek kadınların çok kısa sürede etkilenmelerini ve tahrik olmalarını sağlar. Kadınların libidosunu yükselten HBT Afrodizyak, onların cinsel isteklerini en üst seviyeye çıkartarak ilişkiye hazır duruma getirmektedir. Bunu yaparken kadınlarda mutluluk hormonu salgısını da arttırmaktadır.

HBT Afrodizyak azdırıcı parfüm nasıl etki eder?

Satılmakta olan birçok bayan azdırıcı parfüm markası bulunuyor. Ancak erkekler tarafından en çok tercih edilen azdırıcı parfüm olan HBT Afrodizyak parfümün nasıl etki ettiği ile ilgili bilgiler vereceğiz. Boyun kısmına 3-4 kez sıkıldığı zaman, ortalama 10-15 dakika içinde etkisini göstermeye başlayan HBT Afrodizyak parfümün 1 şişesi yaklaşık 2-3 ay kadar kullanılabilmektedir.Continue reading

Kadınları Aşık Eden Parfüm Eros De Amor

 

Aşk parfümü olarak da bilinen azdırıcı etkiye sahip kadın azdırıcı parfüm ile kadınları aşık etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Afrodizyaklı aşk parfümü Eros De Amor %100 başarılı kadın azdırma etkisine sahiptir.Kadınları aşık etmek için özel olarak tasarlanmış olan bu parfüm ile kadınlar üzerinde karşı konulamaz bir cazibeye kavuşursunuz ve bulunduğunuz ortamda havaya aşk kokusu salgılarsınız.
 
Aşk parfümü ile kadınları etkilemek o kadar kolay ki, siz sadece parfümü sıkın ve gerisini aşk parfümü’ne bırakın o sizin için kadınları size aşık etmeyi başaracaktır.
 

Kadınları Aşık Eden Parfüm ; Güzel koku ve bakım yalnızca kadınlar için değil; erkekler için de son derece büyük önem arz eden bir ferdi bakım gereğidir.Bu amaçla tasarlanmış olan kadınları aşık eden parfümler, çok daha kısa sürelerde benzersiz etkileme deneyimlerini tüm kullanıcılarına yaşatabilmektedir.Continue reading