Bayan Azdıcı Damla Fiyatları ne kadar ?

bayan

Bayan Azdırıcı Damla Güncel Fiyatlar için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kadın azdırıcı afrodizyak damlalar cinsel isteksizlik sorunu yaşayan bayanlar için özel olarak geliştirilmiş bir damladır. İçeriğinde bulunan afrodizyaklar ile cinsel libidonuzu en üst seviyelere çıkartır.  Bayan uyarıcı damlaları sırası ile sizlere tanıtacak olursak.  Bir numaraya Amerika’dan ithal edilen Zexx Damla‘yı koymalıyız. Üstelik bu aya özel Afrodizyak Parfüm ve 12 li Prezervatif hediyeli olarak adresinize kadar ücretsiz kargo  gönderilmektedir. Daha Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bayan Damla Zexx

Bayan cinsel istek arttırıcı zevk damlası sadece cinsel isteksizlik çeken bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

Cinsel isteksizlik çeksin yada çekmesin Zexx uyarıcı damlayı kullanan bayanlar cinsel dürtü ve ilişkiye girme isteği uyandırır. (cinsel libido hormonlarını uyarır.)

ZEXX Bayan Azdırıcı Damla içeriğinde bulunan güçlü afrodizyaklar sayesinde tüketildikten dakikalar sonra vücut içerisinde etkileşime geçerek, cinsel istek ve arzuyu artıran libidoyu arıtırır ve kişinin güçlü bir şekilde cinsel birliktelik arzu etmesini sağlar

  • Zexx Damla sadece yetişkinler içindir.
  • Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muafaza ediniz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.
  • Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.
  • Seksüel aktiviteden önce iceceğe 1 ml ( 5 – 7 ) damla damlatılır.
  • Yaklaşık olarak 15 – 30 dakika sonra belirti yapmaya başlar.