Erkekleri Tahrik eden seksi kokular Parfümler

Bu hafta Erkekleri Tahrik eden seksi kokular Parfümler üzerinde duracağız. Sizlere tanıtacağımız ürün Eros De Amor Erkekleri tahrik eden kokusu ile karşınızda. Yaklaşık olarak 20 yıldır üretilen ve her seride daha da geliştirilen formülü ile erkekleri baştan çıkarmanızda en büyük yardımcınız Eros De Amor içeriğinden bulunan so palmeto ve feromon özleri sayesinde koklandığı andan itibaren erkekleri uyarmaya başlar cinsel libidonun uyarılması ile harekete geçen erkekleri elde etmeniz artık çok kolay. Afrodizyak etkili yasaklanan parfüm olarak ünlenen ve Erkekleri delirten koku olarak da en çok aranan afrodizyak parfümler listesinin birinci sırasına eros parfümü koyuyoruz. Bu Parfüm hakkında kullanıcı yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Erkekleri tahrik eden parfümler, Erkekleri delirten koku, En çekici kadın parfümleri ekşi, Afrodizyak etkili kadın parfümleri 2020, En etkileyici kadın parfümleri 2020, Afrodizyak etkili yasaklanan parfüm ,En iyi bayan parfümleri top 10, EN kalıcı bayan Parfümleri yorumlar

Afrodizyak etkili kokular Baştan Çıkartıcı

Afrodizyak etkili baştan çıkartıcı kokular hangileri ? Tarih boyunca hükümdarlar ve Padişahlar tarafından kullanılan afrodizyak parfümler kokuları halkını etkilemek için kullanan hükümdarlar bu sayede hükümdarlıklarını çok uzun yıllar devam ettirebilmişlerdir. Peki ya bu afrodizyak parfümün içerisinde ne var ? Feromon var cinsel istek duygularını harekete geçiren adeta dürtükleyen feromon yanı sıra misk de kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak ise bir çok farklı esanslar kullanılmaktadır. Afrodizyak farklı biçimlerde karşımıza çıkabilir (koku, besin gibi…) ancak hepsinin bir ortak noktası vardır; libidoyu yükseltip insanları romantizm ve tatmin için ihtiyaç duyulan moda sokmaktadır. Afrodizyak kelimesinin kökeni Yunan mitolojisine dayanmaktadır. Aşk, güzellik ve cinsellik tanrıçası Afrodit kelimesinden türetilmiştir.

Birçok yiyecek, içecek, çiçek, yağ, koku (hatta davranışlar bile) kuvvetli bir afrodizyak olarak düşünülmektedir ve cinsel çekime pozitif bir etki yaratırlar. En popüler afrodizyaklar:

•Maka
•Kakao
•Kabak çekirdeği
•Avokado
•Muz
•Kırmızı şarap
•Somon
•Kenevir
•Badem

Kadınları ve erkekleri hangi kokular baştan çıkarıyor?

Erkekler genelde çiçekli, baharatlı, meyveli ve misk kıvamındaki kokulara daha fazla ilgi duymaktadırlar. Karşı cinsi daha kısa sürede etkileyebilmek için parfüm seçiminizi bu aromalara göre yaparsanız istediğinize ulaşabilirsiniz.

Kadınları baştan çıkaran kokular ise genelde taze, odunsu, misk, baharatlı ve narenciye aromalı kokulardır. Bu kokuların içeriklerinde vanilya, sandal ağacı, yasemin ve lavanta bulunduğu için kadınlarda afrodizyak etkisi yaratmaktadır.

Sevgilinize veya eşinize parfüm hediye etmeyi düşünüyorsanız ve kıskanç bir yapınız varsa, artık hangi kokudaki parfümleri hediye etmemeniz gerektiğini biliyorsunuz. Karşı cinsi baştan çıkarmak istiyorsanız hangi kokulardan yardım alacağınızı öğrendiniz. Karşı cinsi etkilemek bir parfüm uzağınızda duruyor. Afrodizyak etkili yağlar, Afrodizyak kokular, En etkili afrodizyak parfüm hangisi, Afrodizyak koku yapımı, Afrodizyak etkili yasaklanan parfüm, Erkekleri delirten koku, Afrodizyak kokusu nedir, Kadınları tahrik eden erkek parfümleri