Bayan Azdırıcı Afrodizyak Parfümler

 

aşk parfümü

Aşk Parfümü  %100 Etki Eros De Amor ile kendinizi yeniden keşfetmeye hazır mısın ?

Aşk Parfümü Eros De Amor

İlk aşık olduğunuzu hatırlayın, ilk gördüğüm an ona vuruldum dediğiniz anı hatırlayın. Eğer çok güzel etkileyici bir kokuya sahipseniz. Eros de amor karşı cinsi etkilemeniz çok daha kolay olacaktır.

Koku ve esanslar tarih boyunca tüm hükümdarlar tarafından kullanılmıştır. Tarihi incelediğimizde eski mısır tanrıları firavunların afrodizyak esanslar kullandığı bilinmektedir. Eski Osmanlı padişahlarınında çok güzel koktuğu tarih kitaplarında yazmaktadır.

Esanslar çeşitli din adamları tarafından da tarih boyunca kullanılmıştır. Hacı yağı olarak kullanılan ferahlatan esanslar din adamları tarafından kullanılmıştır.

Günümüze gelecek olursak her bir bireyin kullanması gereken genel bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Fakat güzel kokmak, güzel bir kokuya sahip olmak her bir bireyin hakkıdır. Eros De Amor azdırıcı parfüm içeriğinde bulunan fermon özleri ile karşı tarafı etkiler.

Eros De Amor Parfüm ile günlerce yada haftalarca beklemenize gerek yok. Sıktığınız andan itibaren etkisini hemen hissedeceksiniz. Beklemek yok kullandığınız andan itibaren etkisini hemen hisset.

Afrodizyak Parfümüm Diğer Parfümlerden Farkı Nedir?

Afrodizyak parfümler, %40 daha fazla esans içermektedir. Bu nedenle 5 metrelik mesafeye hemen dağılmakta ve daha kalıcı olmaktadır. Halbuki standart parfümlerin esans oranı takriben %1’dir. Deyim yerindeyse parfüm şişesini üzerimize boca etsek bile afrodizyak parfümler kadar etkili olması mümkün değildir.

En az 72 saat etkisini sürdüren afrodizyak parfümler. Bazen daha da uzun süre kalıcılığını muhafaza edebilmektedir. Afrodizyak parfümlerin bu özelliği, az evvel de açıkladığımız gibi %40 esans oranından kaynaklanmaktadır.

Sonuç olarak en çok satan ve en iyi fiyat etiketine sahip eros de amor farmasi parfümlerini tercih etmeniz için bir çok haklı nedeniniz olmasına karşın. Şayet memnun kalmaz iseniz on dört gün içerisinde iade edebilirsiniz. Lakin iade edeceğinizi hiç sanmıyoruz. Fakat böyle bir imkanınız olduğunuda bildirmek istedik.

Çok daha fazlası içerik için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz. En son çıkan videolardan hemen haberdar olmak için ise bildirimleri açmayı unutmayınız.

 

Eros Afrodizyak Aşk Parfümü

Eros Afrodizyak Aşk Parfümü