Gucci Afrodizyak Parfüm

Gucci Afrodizyak Parfüm

Gucci Parfüm Nasıl ?

Köklü Giyim Markası Gucci markasının çıkardığı en son afrodizyak parfüm malum ülkenizde yaşanan döviz kurlarının dolayı. Dövizdeki yükselişinden sonra herkesin satın alamayacağı çok yüksek rakamlara ulaştı.

Malum yurt dışından gelen 200 gr bir kahvenin bile çok yüksek rakamlara satıldığı şu günlerde.  Sizi Gucci parfümden daha çok sevindirmeyecek ama mutsuz da etmeyecek bir parfümden söz edeceğim.

İlk sıktığınız anda beni çok fazla etkilemedi. Mutlaka koklayıp almanızı tavsiye ediyorum. Oldukça ağır bir koku herkes tarafından sevilecek bir parfüm değil kesinlikle bu yüzden test etmeden satın almanızı önermiyorum.

Gelelim Şimdi size eş değer bir parfüm önereceğim. Üstelik çok daha hesaplı ve 100 ml.

 Afrodizyak Parfüm Öneriniz Nedir ?

Şu anda en revaçta, en çok satanlar listesinde 1. Sırada olan Eros De Amor Afrodizyak parfümden bahsedeceğim. Kutusu açtığınız anda mükemmel kokusu ortama yayılıyor. İddia ediyorum kullandığınız andan itibaren başka bir parfüm kullanamayacaksınız. Bu konuda o kadar iddialı bir parfüm.

İçeriğinde bulunan peromon ise karşı cinsin uyarılmasını ve kokunun tüm dikkatleri üzerinize çekmesine yardımcı oluyor. Dilerseniz hemen aşağıya satış sitesinin linkini bırakıyorum. Unutmayın asla bir Gucci afrodizyak parfüm değil ama ondan da daha kötü bir parfüm değil kesinlikle fiyatı ile kalbinize taht kuruyor.

Eros De Amor satış sitesi

Hemen Aşağıya videosunu bırakıyorum. 😘

Eros Aşk Parfümü Kalıcı Mı ?

 Eros De Amor Kalıcı mı? 

Eros De Amor gün boyunca size eşlik eder, gün içinde belli aralıklarla yoklayıp insanın yüzünde gülümsemeye neden olan kalıcılığı ile çok çok başarılı bir parfümdür.

Eros Parfüm içeriğinde neler var? 

Afrodizyak bu ürün için doğru tanım… Yakışıklı olan erkek kendinin farkında olur ya, Eros De Amor’nin ürün sorumluları ne yaptıklarının bilincinde olarak bu tanımı veriyorlar kokuya. Eros De Amor inanılmaz zengin, mükemmel derecede uyumlu bir harmana sahip. Parfüm ilk sıkıldığında Kırmızı meyveler, puro tütünü ve bal hissediliyor.Koku oturduktan sonra Bir miktar vanilya bu bileşenlere eşlik ediyor.Zaman geçtikçe Eros De Amor’nin imzası haline gelen feromon hissiyatı var ve sürekli kendini hissetiriyor.

– Memnuniyetiniz %100 Garanti –
– Eros De Amor harika, fakat Eros De Amor’yi denedikten sonra herhangi bir şikayetiniz olması durumunda,
– Sorgusuz ürünümüzü geri alıyoruz, Paranızı iade ediyoruz. Riskiniz de yok, kaybınız da…
– Dünyaca ünlü koku uzmanlarının Eros De Amor Hakkındaki yorumları-
– Mutlaka denenmesi gereken ve günlük kullanıma çok uygun.
– En iyi parfüm listelerine tepeden girebilecek kadar kaliteli.
– Eros De Amor kokuları kullanıcılarını şaşırtmayı çok iyi beceriyor.
– Edinilmesi gereken doğal bir afrodizyak Eros De Amor.