En iyi afrodizyak parfüm hangisi Erkek

En iyi afrodizyak parfüm

Tüm zamanların en iyi afrodizyak parfüm hangisi ?

Afrodizyak Erkek Parfümleri piyasada satılan diğer parfümlere göre çok daha kalıcı ve ağır kokuya sahiptir. Piyasa fiyat olarak oldukça ucuza satılan parfümlerin esans oranları %2-3 civarındadır. Kalıcılıkları bir kaç dakikadan öteye gidemez.

En iyi Afrodizyak Parfüm

Eğer kaliteli bir kokuya sahip olmak istiyorsanız, bunu ucuza satın alabileceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.

Konuyu çok daha iyi kavramanız adına, parfümlerin yapılışında kullanılan 2 etken maddeyi bilmenizde fayda var. Bunlardan ana etken maddesi esans diğeri ise alkoldür. Esans ile Alkol etkileşime girerek aylar süren bir reaksiyonun başlangıcını oluşturur. Esans oranı ne kadar az ise bu tepkime etkileşim çok daha hızlı olur. Ortaya çıkan sonuç ice kalıcılığı olmayan ucuz bir koku olur.

Eğer kalıcı ve iyi afrodizyak parfüm çok güzel kokan bir parfüm için ise daha fazla esans oranı kullanılmaktadır. Esans alkol ile etkileşime geçerek aylarca sürecek olan bir tepkime sürecine başlar. Bu süre ne kadar uzun olursa ortaya çıkan parfüm o derece kaliteli olur. Şarap gibi düşünün ne kadar beklerse o kadar olgunlaşır ve güzelleşir.

Parfümün zamanla olgunlaşması

Parfüm hakkında ana bilgileri verdikten sonra dilerseniz Afrodizyak Parfümler hakkında biraz bilgi verelim. Afrodizyak olarak kullanılan bitkiler genellikle amber ağacı ve misk dir. Bu kokular beyini uyarıcı etkiye sahip çok özel kokulardır. Bu kokular kullanılarak hazırlanan esans ise çok özel bir formüle sahiptir.

Markalar esanslarının formüllerini sır gibi saklamaktadırlar. Çünkü bu formüller o markaların namusu gibidir. Satışları bu esanslarının formülünün gizliliğine bağlıdır. Bu yüzden her marka formül konusunda oldukça hassastır.

Sonuç olarak kaliteli bir parfümü kokuyu ucuza satın alamayacağınızı öğrendiniz. Peki ucuz ile pahalı arasındaki farkı nasıl anlayacaksınız ? Ucuz parfümler adından da anlaşılacağı gibi ucuz kalitesiz şişelerde satılmaktadır. Genellik renkli şişeler yerine cam düz şişeler kullanırlar. Çünkü renkli şişeler extra maliyet masraf demektir. Parfüm şişesini eline almadan dikkat etmeniz gerekenleri söyledik.

Şimdi gelelim kokusuna bakmaya kesinlikle parfümün kapağını açar açmaz burnunuza götürmeyiniz. Bile içlerinize 15 cm uzaktan bir kere sıkıp bileğinizi sallayınız. Bunu neden yapıyoruz kokunun ilk şişeden çıkış anından en yüksek seviyede koku açığa çıkmaktadır. Buna kokunun patlaması diyoruz. Patlama noktasında koklarsak kokunun asıl notalarına hissedemeyiz.

Kokladığınız zaman o ağırlığı hissediyorsanız artık sizde bu ayrımı yapabilecek seviyeye ulaştınız demektir.

parfüm nasıl kullanılır

En Çok Satılan Parfümler hangisidir ? Erkekler için En Etkili

En Çok Satılan Parfümler

Erkekler için en etkili ve en çok satılan parfümler genellikle afrodizyak özlüdür. En Çok Satılan Parfümler erkekler için özel olarak geliştirilir.  Erkeklere göre geliştirilen formülü ile artık çok daha etkili.  Çok daha kalıcı parfüm Eros De Amor Aşk parfümünden sizlere söz etmek istiyoruz. Siyah bir şişe ile elinize aldığınız andan itibaren dolgun şişesi ile elinizi dolduran yapısı ile kapağını açtığınız andan itibaren artık sizi etkilemeye başlıyor.Continue reading

En etkili afrodizyak parfümler hangisi ? Afrodizyak Parfüm Önerisi

En etkili afrodizyak parfümler hangisi ? Afrodizyak Parfüm diye bir araştırma yapınca karşına onlarca marka çıkacaktır. Bir çok parfüm hatta bazıları bir ay bile satışta kalmadan piyasadan yok olup gitmektedirler. Hatta bazı dolandırıcı siteler afrodizyak parfüm diye kolonya göndermektedirler. Eğer kaliteli bir afrodizyak parfüm satın almak istiyorsanız. Satın alacağınız markanın kaç senedir satıldığına bakınız. Eğer iyi ve kaliteli parfümler yıllarca satışta kalmaktadırlar.  Tutulmayan güzel olmayan parfümler işe bir sene bile piyasada tutunamayan yok olup gitmektedirler.

Sizlere bugun önereceğiz Afrodizyak Parfüm önerisi ise 17 yıldır satışta olan feromonlu parfüm Eros De Amor her sene kendini yenileyen Eros De Amor afrodizyak parfüm kokusu ile dikkatleri üzerinize çekmenize yarıyor. Üstelik 100 ml diğer parfümlere göre 2 katı büyüklükte. Eğer güzel ve kalıcı bir hediye istiyorsanız kendinize en güzel hediyeyi satın alacağınızın garantisini verebiliriz. Peki nereden sipariş verebilirsiniz ve fiyatları ne kadar detaylı bilgi için web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

En etkili afrodizyak parfümler kategorisinde birinci sıraya #erosdeamor parfümü koyabiliriz. 

Sonuç olarak gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz tek parfüm markasıdır. Eros deamor afrodizyak parfümleri 100 ml şişesinde satılmaktadır. Denemeniz ve test etmeniz için özel fırsat. %50 indirim kampanyasından hemen yararlanmak için aşağıdaki resme tıklayınız. Bir parfümden tüm beklentilerinize yerine getiren paranızın karşılığı bir parfüm.

 

En etkili afrodizyak parfümler