Afrodizyak parfüm Nedir ? Ne İşe Yarar ?

afrodizyak parfüm nedir

Afrodizyak Parfüm Nedir ?

Afrodizyak Parfüm nedir ? Afrodizyak Parfümün tarihi çok eski yıllara milattan sonrasına Mısır ‘da Firavun tarafından kullanıldığı tarihsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Çok eski bir tarihi olan afrodizyak parfüm dönemin hükümdarları tarafından sıklıkla kullanılmıştır. Ancak Eski osmanlı padişahları için bile ne güzel koktukları hakkında hikayeler anlatılmaktadır.

En çok ise sarayda bayanlar cariyeler tarafından kullanılmak ta olduğunu tarih kitaplarında bahsedilmektedir. Aşk ve cinsellikle ilgili olduğu kabul edilen ‘feromon’ hormonu insanın bağışıklık sisteminde bulunuyor.

Feromon hormonunun salgısı, idrar ve koltuk altındaki terle dışarı atılıyor. Uçucu ve algılanamayacak kadar hafif kokusu olan kimyasal bir salgıdır. Feromon ‘aşkın hormonu’
yayılan koku ise, ‘aşkın kokusu’ olarak adlandırılır. Afrodizyak Parfüm nedir ?

Afrodizyak Parfüm Ne İşe Yarar ?

Afrodizyak veya aşk ilacı, tüketildiğinde libidoyu arttıran bir maddedir. Afrodizyaklar, doğurganlık sorunlarını veya ereksiyon bozukluğu gibi ikincil cinsel işlev bozukluklarını ele alan maddelerden farklıdır.

Tabiki. de bu adlandırma Yunan mitolojisinde aşk ve güzellik tanrıçası olan Afrodit’ten gelir. Yunancaaphrodisiakon “afrodite ait” manasındadır.

En iyi Afrodizyak Parfüm Hangisidir ?

Son yıllarda en çok satan afrodizyak parfümler listesinde birinci sıradan inmeyen parfüm. Eros De Amor Afrodizyaklı Aşk parfümü siyah şişesi ile büyülemeye devam ediyor. Eros De Amor parfüm 100 ml şişesi ile rakiplerine fark atıyor. Ancak farklar sadece mililitresi ile sınırlı kalmıyor. Yoğunluk oranı olarak da %14 feromon içermektedir.

Parfüm Kampanyalarından hemen haberdar olmak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayınız. Eros De Amor Parfüm Gerçek kullanıcı yorumları için resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız. Aşağıdaki videodan tanıtım videosunu izlemeyi unutmayınız.

afrodizyak parfüm