En Etkili afrodizyak parfüm hangisi ?

En Etkili afrodizyak parfüm hangisi ?  Özellikle internet ortamında bir çok afrodizyak parfüm satılmakta tüketici olarak yanıltıcı reklamlar ile bilinçsiz insanlar kandırılmak da ve madur edilmektedir. Bu dolandırıcıların bir çoğu kısa sürede büyük satışlar yapıp telefon ve sitelerini kapayıp kaybolmaktadır. Afrodizyak parfüm satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenleri sırası ile sıralayacak olursak ;

  • Satın alacağınız yerin firma olmasına dikkat edin. Eğer internet sitesinde sabit hattı yoksa 0535 gibi hazır kart cep telefonu varsa arkanıza bakmadan kaçın. Bir şirketin sabit bir adresi olur lütfen verilen adreslerin doğruluğunu ise google maps dan kontrol ediniz.
  • Web sitesi ne zaman dan buyana aktif domain bilgilerini whois ederseniz web sitesinin bir ay önce aktif olduğunu görürseniz arkanıza bakmadan kaçın,
  • Bu tür dolandırıcılar siteleri 3-4 ay açık tutup sonradan siteleri ve telefonları kapatıp farklı bir ürün ile yollarına devam ederler. Bu yüzden satın alacağınız markanın geçmişi de çok önemlidir.

Eros Parfüm 17 senedir müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir. Aşağıdan Müşteri yorumlarına okuyabilirsiniz. Ücretsiz sipariş hattımız 0850 3022 100 arayarak sizlerde mutlu müşterilerimiz arasına girebilirsiniz. Afrodizyak parfüm nedir, Afrodizyak parfümler, Afrodizyak nedir, Afrodizyak etkili yasaklanan parfüm, Afrodizyak parfüm ekşi, Soel Parfüm, Vicente Loopec, Afrodizyak etkisi nedir

 

 

 

Eros Parfüm paylaştı: 12 Temmuz 2020 Pazar

Afrodizyak parfüm Ne demek ?

Afrodizyak Parfüm ne demek ? Afrodizyak kokular tarih boyu hükümdarlar tarafından kullanılmıştır. Mısır da firavun tarafından kullanılan afrodizyak esanslar kokular dillere destan olmuştur. Türkler hükümdar da tarih boyunca kokulara önem vermişlerdir. Atalarımız Fatih Sultan Mehmet’in kokulara olan merakı tarih kitaplarında yer almaktadır. Kokular yıllar içerisinde zamanla geliştirilerek en üst notalara en etkileyici seviyelere çıkmıştır. Eskiden çok pahalı olduğundan dolayı sadece Hükümdarlar tarafından kullanılan kokular (parfümler) daha sonradan toplumun ileri gelen zenginleri tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

 

Koku biliminin esans sanayinin gelişmesi ve makineleşmesi ile birlikte parfüm halk ile buluşmuştur.  Otomasyon sanayinin buluşu ile birlikte de fiyatlar iyice ucuzlayarak halk tarafından alınabilir seviyelere gelmiştir. Afrodizyak Parfümler ise sıradan parfümlere göre içerisinde esans olarak daha farklıdır içerisinde feromon bulundururlar. Feromon ne işe yarar peki ? Biliyorsunuz vücudumuzda beş farklı duyu organımız vardır. Koku almaya yarayan organımız ise burnumuzdur. Nasıl gözümüzle çıplak bir bayan görünce uyarılıyorsak, nasıl ki kulağımıza bir bayan fısıldarsa uyarılıyorsak yada ellerimizle ve ya vücudumuzla karşı cinse dokununca uyarılıyorsak, feromonda koku yolu ile karşı tarafı uyarmaya yarayan bir kokudur.

Karşı cins kokunuzu aldığında karşı konulamaz bir biçimde istem dışı olarak uyarılır. Bundan sonrası ise size kalmıştır. Uyarılmış bir kadını yada bir erkeği elde etmek çok kalaydır. Size mutlu bir ilişki sunacak olan Eros De Amor Afrodizyak aşk parfümüne hemen sahip olmak için aşağıdaki sipariş formunu doldurabilir yada ücretsiz sipariş hattımız 0850 3022 100 arayarak sipariş verebilirsiniz.  Afrodizyak parfüm nedir, Afrodizyak parfümler, Afrodizyak nedir, Afrodizyak etkili yasaklanan parfüm, Afrodizyak parfüm ekşi, Soel Parfüm, Vicente Loopec, Afrodizyak etkisi nedir,

 

 

Erkek Afrodizyak Parfüm Markaları

Erkek Afrodizyak Parfüm

Erkek Afrodizyak Parfüm,  David Clein markalı feromon etkili parfüm markası ile kadınları baştan çıkarmak içindir. Kadınları büyülemek isteyen erkekler %90’a yakın sonuç alarak ürünü defalarca satın almaya devam etmişlerdir. Diğer aşk parfümlerinden memnun olmayan müşteriler David Clein parfümünü denemişlerdir. 2015 yılında da en fazla satan parfümler listesinde üste sıralara taşıyor.

Erkek Afrodizyak Parfüm Notaları

Parfüm notalarının verdiği, romantik, egzotik, kadınsı ve erkeksi gibi duygusal titreşimler görülür. Sonuç olarak parfüm koku seçimi ise oldukça önemlidir. Parfüm tercihleri hakkında fikir vermek gerekirse, yaz aylarında meyvemsi, tropikal ve çiçeksi kokular kullanılmalıdır. Kış aylarında ise baharatlı, egzotik, daha yoğun kokular tercih edilmelidir. Parfümeri sektörü yıllardan beri oldukça geçerli bir sektör olmakla birlikte geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kullanıcı kitlesi geniş olunca, dolayısıyla parfüm çeşitleri de gün geçtikçe artmaktadır. Dünyaca ünlü afrodizyak parfüm markaları birbirinden seçkin kokuları ve şık ambalajları ile kullanıcılarını büyülemektedir.

Popüler Parfümler

Birçok yerli yabancı ünlüler de stillerini yansıtan en popüler parfüm markaları iş ortaklığına imza atmaktadırlar. Bu markalarda ünlülerin isimleri marka olarak kullanılmaktadır. Örneğin bir pop sanatçısının ismini taşıyan markadaki parfüm seksi notalar taşır iken, diğer tarafta marjinal bir ünlünün parfüm markası ise, sıra dışı, daha egzotik ve ağır olabilmektedir. Kadınlarla yakınlaşmak ve onlarla tanışmak için can atan ama buna cesaret gösteremeyen erkekler David Clein parfümü kullanarak kadınları mıknatıs gibi kendilerine çekiyorlar.

Erkek Afrodizyak Parfümlerin kalitesini, kalıcılığını markalar belirlerken, yine son dönemde çok revaçta olan açık yani doldurma dünyanın en iyi parfüm markaları dünyaca ünlü markaların birebir taklidini üreterek ya da orijinal esans kullanıp, belirli miktarlarda alkol ağırlığı ile formül ederek aynı koku notaları yakalanabilmektedir.

Sonuç olarak bir çok parfüm markasını inceledik. İnceleme yaparken tüm detayları ile ele aldık. Fiyat ve performans ürünü olarak sizlere önerebileceğimiz tek marka #erosdeamor oldu.

Elinize aldığınızda siyah şişesi ile el donduran kaliteli bir izlenim oluşturuyor. Fiyatı ile ise diğer tüm rakiplerinden hemen sıyrılıyor. Diğer rakipleri 50 ml olarak satılırken, erosdeamor 100 ml şişesi ile göz dolduruyor.