Yasaklanan parfüm Hypnotic Poison

yasaklanan parfüm

Yasaklanan parfüm Hypnotic Poison gerçek mi ? Yoksa bir şehir efsanesi mi ?

Sıradan Parfümlere göre çok daha pahalı bir fiyattan satılan Hypnotic Poison parfüm, erkekler tarafından kullanılıyor. Kadınlardaki etkilerini erkekler üzerinde görmek de mümkündür. Görüşmelere giderken, daha fazla özgüvene ihtiyacın olduğu dönemlerde kullanılabilir. Ancak erkekler için gündelik kullanıma uygun bir parfüm modeli değildir.

Yasaklanan Afrodizyak Parfümler

Hypnotic Poison parfümü ile alakalı söylenilen ve belki de yılan zehri konusundan daha makuldür. Akla yatkın bu iddianın ise geçerliliği söz konusudur. Bizzat tasarımcıları tarafından da parfüm notası olarak içeriğinde afrodizyak etkilere sahiptir.  Dip notalara yer verildiği hiçbir zaman inkar edilmeyen bir gerçektir. Dolayısıyla kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan parfümdür. Erkekler arasında da yaygınlık kazanan parfümün kullanıcı üzerinde oluşturduğu mutluluk etkileri kaynaklı “afrodizyak mı var” yorumları tamamen gerçektir.

Hatta parfümün ana temasını afrodizyak etkilerinden aldığını söylemek de mümkündür. Parfüm tasarımcıları, Hypnotic Poison parfümleri ile kadın kullanıcıları hedeflediklerini, bu sınıfta ise güçlü ve cesur kadınlara veya tutkusunun peşinden koşan kadınlara yönelik güçlü etkiler ortaya çıkaracak bir parfüm hayal ettiklerini ifade ettiler. Dolayısıyla parfümün afrodizyak etkili olduğu ve bundan neyin amaçlandığı bizzat tasarımcıları tarafından da açıklanan bir konu olmuştur.

Hypnotic Poison parfüm

Hypnotic Poison parfüm severlerin en çok merak ettiği konular arasına “Parfüm içeriğinde yılan zehri var”. Hayli ilginç ve çarpıcı bu iddianın parfüm tasarımcıları tarafından çokta kale alınmadığı. Kullanıcılarının da çok fazla önemsemediği parfüme duyulan ilgideki trenden almaktan güç değildir. Yine de yılan ve hatta fare zehri olduğu iddiasına kadar varan yorumların ana nedenidir. Parfümün kalıcılık etkisinin oldukça yüksek performansa sahip olmasıdır. Bu sınıftaki bir parfümün kalıcılığı ve etkisinin beklenilenden çok fazla olması, kullanıcıları tarafından beklenmedik yorumların gerçek bir algıya dönüşmesine neden olduğu düşünülebilir. Ama şu bir gerçek ki Hypnotic Poison parfümleri insan sağlığına zarar verici bir etkiye asla sahip olamaz.

Yüksek Kalıcı Parfümler

Özgüven ve güç etkisi, afrodizyak nedeniyle ortaya çıkan ve mutluluk hormonlarını aktive eden yapısından kaynaklanıyor. Kokusu ile de dikakt çekici özelliklere sahiptir. Öncelikle kalıcılığı yüksek parfümün notaları arasında yosun, zambak, misk, acıbadem gibi değişik etkiler ön planda. Hypnotic Poison parfüm yorumları arasında yer alan şu özelliğe de dikkat çekmek gerekiyor: Parfüm ilk sıkıldığında başka bir koku, zaman geçtikçe de farklı bir koku hissi yaratıyor. Farklı nota esintilerini gün içerisinde sürekli hissettiren bir parfüm sınıfında yer alıyor.