Kadınları Etkilemenin en Kolay Yolu nedir ?

Eğer kadınlar üzerindeki karizmanızı ve etkileyiciliğinizi artırmak istiyorsanız feromon parfüm olarak adlandırılan ve kokusuyla kadınları adeta cezbeden parfümleri tercih etmenizi öneririz. Feromon parfüm çeşitleri; normal parfümlerden farklı olarak içerisindeki etken maddelerle kokuyu duyan kadınlarda afrodizyak etki yapmaktadır. 2015 en iyi erkek parfümleri türünde Eros Parfüm birinci sırada yer alan güzel kokulu bir erkek parfümü dür.

Afrodizyak etkili feromon etkili azdırıcı parfüm kullanan erkekler kadınların gözünde daha çekici, daha karizmatik ve karşı konulamaz görünmektedirler. Bu parfümleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus parfümün dozunun ne çok az ne de çok fazla kullanılmaması gerektiğidir.

Feromon parfümler; doğru ve kalıcı bir etki için şişesinde yazan miktarda kullanılmalıdır. Parfümün az dozda kullanılması durumunda feromon koku; koklayan bayanda afrodizyak etki gösteremeyecektir. Aynı şekilde parfümün çok dozda kullanılması durumunda da itici bir koku ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle kadınları baştan çıkarmak için parfümün dozunun iyi ayarlanması gerekmektedir. Kullandığınız parfümü bir bayanla buluşmadan 5-10 dakika önce boyun bölgenize sıkarsanız buluşma esnasında parfüm etkisini göstermeye başlayacaktır. Kadınlar ile birlikte olmak isteyip de cesareti olmayan beyler, kadınlar sizlerin peşinde koşacaklar.