En ucuz Azdırıcı Damla Hangisi ? Ucuz Bayan Azdırıcı

en ucuz azdırıcı damla

Ucuz azdırıcı damla En ucuz ve etkili bir bayan azdırıcı damlamı arıyorsunuz ?  O zaman bu damla tam size göre Lady Speed Aşk iksiri. Malum dolar kurlarındaki artışlardan dolayı yurtdışından ithal edilen ürünlerin fiyatlarında çok büyük artışlar yaşandı.

Bu artışlar ithal edilen ürünlerin fiyatlarınıda yansıdı. Ucuz azdırıcı damla almak nerede ise hayal olduContinue reading

Bayan Azdıcı Damla Fiyatları ne kadar ?

bayan

Bayan Azdırıcı Damla Güncel Fiyatlar için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kadın azdırıcı afrodizyak damlalar cinsel isteksizlik sorunu yaşayan bayanlar için özel olarak geliştirilmiş bir damladır. İçeriğinde bulunan afrodizyaklar ile cinsel libidonuzu en üst seviyelere çıkartır.  Bayan uyarıcı damlaları sırası ile sizlere tanıtacak olursak.  Bir numaraya Amerika’dan ithal edilen Zexx Damla‘yı koymalıyız. Üstelik bu aya özel Afrodizyak Parfüm ve 12 li Prezervatif hediyeli olarak adresinize kadar ücretsiz kargo  gönderilmektedir. Daha Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bayan Damla Zexx

Bayan cinsel istek arttırıcı zevk damlası sadece cinsel isteksizlik çeken bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

Cinsel isteksizlik çeksin yada çekmesin Zexx uyarıcı damlayı kullanan bayanlar cinsel dürtü ve ilişkiye girme isteği uyandırır. (cinsel libido hormonlarını uyarır.)

ZEXX Bayan Azdırıcı Damla içeriğinde bulunan güçlü afrodizyaklar sayesinde tüketildikten dakikalar sonra vücut içerisinde etkileşime geçerek, cinsel istek ve arzuyu artıran libidoyu arıtırır ve kişinin güçlü bir şekilde cinsel birliktelik arzu etmesini sağlar

  • Zexx Damla sadece yetişkinler içindir.
  • Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muafaza ediniz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.
  • Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.
  • Seksüel aktiviteden önce iceceğe 1 ml ( 5 – 7 ) damla damlatılır.
  • Yaklaşık olarak 15 – 30 dakika sonra belirti yapmaya başlar.

 

Zexx Damla %100 İşe Yarıyor Mu ?

Zexx damala

Zexx Damla %100 işe yarıyor mu ? Zexx Damla Made in Usa Amerikadan ithal bayan azdırıcı damla tanıtım reklam filmi videosuna hoş geldiniz. Bayan azdırıcı damla kutu açılımı ve inceleme testi merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bu videoda bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm soruları yorum olarak bizlere aşağıdan sorabilirsiniz. İstek arttırıcı damla ile hayallerinizi ertelemeyin.

 

 

Zexx Damla Uyarıcı Etki

Bayan uyarıcı Zexx Damla’dan beklentiniz nedir ? Öncelikle bayan uyarıcı cinsel istek arttırıcı damla içeriğinde doğal afrodizyaklar bulunmaktadır. Ginseing ve feromon bunlardan başlıca olanlarıdır. Cinsel isteksizlik sorunu çağımızın vebası gibi bir çok kişide rastlanmaktadır.

Bu sorunun üstesinden gelmek için geliştirilmiştir. Özellikle kalabalık şehirlerde yaşanan strese bağlı olarak cinsel isteksizlik. İnsan kalabalığı da buna büyük rol oynamaktadır. Sonuç olarak stres ve kalabalık günümüzün ortak problemlerinden bir tanesidir.

Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır ?

Zexx Cinsel istek arttırıcı damlayı bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatılarak kullanılmaktadır. Halbuki burada hemen bir bardak içecek konusuna açıklık getirmek istiyorum. Biliyorsunuz her türlü sıvı içecek olarak geçmektedir bu konuya açıklık getirmek istiyorum. İçecek olarak sadece asitsiz ve alkolsüz doğal içecekleri kullanabilirsiniz. Bunlara örnek vermek gerekirse; çay, kahve, meyve suyu vb gibi.

Asitli ve Alkollü tüm içecekler ile kullanılmaz. Üstelik Hiç bir ilaç alkol ile birlikte alınmaz sağlığa çok büyük zararları vardır. Oysa alkol ile ağrı kesici içen birisinin komaya girme ihtimali çok çok yüksektir. İçtiğiniz yada kullandığınız ilaçtan fayda yerine büyük zararlar görebilirsiniz.

İçecek konusuna açıklık getirdiğimi düşünüyorum. Ama siz yinede aklınıza takılan bir soru olursa WhatsApp destek hattımızdan bize sorabilirsiniz. Ancak siz yinede ürünü kullanmadan önce kullanım prospektüsü okuyunuz. Fakat herseye rahmen kullanmadan önce karşı tarafı mutlaka bilgilendirin.

Hangi içecekler ile kullanabileceğimizi öğrendiğimize göre geçelim nasıl kullanacağımıza. Bir bardak 150 cc bir içeceğe sadece 6-7 damla damlatarak kullanılmalıdır. Kullanıldıktan 10-15 dakika içerisinde etkisini göstermektedir. Daha hızlı etki almak isteyen bayanlar ise dil altına 1-2 damla damlatmaları yeterli olacaktır.

Azdırıcı Damla Etkisini nasıl anlarım ?

Müşterilerimizden gelen en çok sorulan sorulardan bir tanesi ise ; Zexx damlanın enkisini nasıl anlarım. Damlanın etkisi kullanan kişiden kişiye çok farklılık göstermektedir. Lakin kullanan kişinin bünyesine göre farklı etkiler gözlemlenebilmektedir. Halbuki kimisinde sıcaklama hissedilirken, kimisinde utangaçlık kimi bayanda ise aşırı cinsel istek gözlemlenebilmektedir.

Sonuç olarak sizde Zexx Damla’yı kullanarak tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.