Afrodizyak Parfüm İfşa

Afrodizyak Parfüm İfşa

En etkili Afrodizyak Parfümü ifşa ediyoruz 🤦‍♀️

Afrodizyak Parfüm ifşa #erosdeamor sıradan parfümlere göre içeriğinde bulunan feromon sayesinde dakikalar içerisinde etkisini göstermektedir. Başlıkta ifşa ediyoruz dedik fakat gerçektende öyle. Çünkü Afrodizyak Parfüm adı altında satılan o kadar çok parfüm varki bir çoğu parfüm bile göndermiyorlar. Eros De Amor parfümleri 22 yıldır aynı kalitede müşterilerin kullanımına sürülmektedir. Dilerseniz bu kokuyu kullanan kişilerin yaptıkları yorumlara buradan bakabilirsiniz.

Bu yüzden satın almadan önce lütfen 0850 3022 100 numaralı telefonu arayarak bilgi almanızı öneririz. İnternet de dolaşan bir sürü ifşa videosu bulunmaktadır. Bunların bazılarında; Şeyma Hancı, zaralarson, yelizle19, yeahmur, yağmur şimşek, torlak, reckol, mika raun, leff, kaşar hatun, gözdemiz, edakız vb gibi bir çok video da marka adımız geçtiği belirlenmiştir. Markamız ile hiç bir bağlantılarının olduğunu kamuoyuna duyurmak isteriz. Diğer Afrodizyak Parfüm ifşa için bizi takip etmeye devam edin.

 

Parfüm Kalıcılığı Nasıl Artırılır ?

Parfüm kalıcılığı herkeste farklı kokmasındaki sebepler parfümün kalıcılığını da etkileyen faktörlerdir. Bunlara ek olarak; Esans formülasyonunda yer alan yoğun moleküllü hammaddelerin oranı arttıkça kalıcılık artar. (Amber, oud, odun notaları, misk, yosun, reçin, balsam, notalar vb.)

Parfüm tasarımı; kokunun harmonisi, estetiği, karakteri ve kalıcılığı arasındaki hassas bir dengedir. O yüzden daha ferah ve temiz karakterdeki koku daha baharatlı sıcak bir kokudan az kalıcı olabilir. Asıl önemli olan kişinin beğenisine uygun ve uyumlu bir parfüm seçimi yapmasıdır.

Parfümde kullanılan esansın yoğunluğuna göre parfüm kalıcılığı değişiklik göstermektedir. Genel olarak ‘parfüm’ diye adlandırdığımız ürünlerin isimleri aslında içinde kullanılan esansın kullanım oranına göre farklılık gösterir. Esans oranı arttıkça buna paralel olarak kalıcılıkta artar.

Parfum kalıcılığı

Parfüm Kalıcılığı Esans Yoğunlukları

  • PERFUME – esans yoğunluğu %20 ile 30 arasında
  • EAU DE PARFUM – EDP’lerde esans yoğunluğu % 15 ile 20 arasında
  • EAU DE TOILETTE – EDT esans yoğunluğu % 5 ile 15 arasında
  • EAU DE COLOGNE – EDC’ler esans yoğunluğu %2 ile 4 arasında
  • EAU FRAICHE – esans yoğunluğu %1 ile 3 arasında değişiklik göstermektedir.

PARFÜMÜ NASIL KULLANMALIYIZ ?

İdeal vücut alanlarında kullanılan parfümün kalıcılığı ve yayılımı artar. Şakaklar, iki göğüs arası ve kol içleri kan damarlarının cilde en yakın olduğu yerlerdir. Buna bağlı olarak bu bölgelerde ısı daha yüksektir ve tende parfüm hapsolur.

Deri üzerindeki gözeneklerin açık veya kapalı olması da kalıcılık yönünden önemli bir faktördür. Duştan hemen sonra tene sıkılan parfüm daha uzun süre koku yayılımı sağlamaktadır.

Havadaki nem oranı da parfüm kalıcılığını doğru orantıda arttıran bir durumdur. Parfüm kullanmadan önce cilde vücut kremi/losyonu uygulaması ciltteki yağ oranını arttırdığı için kalıcılığı da arttırır.

En iyi afrodizyak parfüm hangisi Erkek

En iyi afrodizyak parfüm

Tüm zamanların en iyi afrodizyak parfüm hangisi ?

Afrodizyak Erkek Parfümleri piyasada satılan diğer parfümlere göre çok daha kalıcı ve ağır kokuya sahiptir. Piyasa fiyat olarak oldukça ucuza satılan parfümlerin esans oranları %2-3 civarındadır. Kalıcılıkları bir kaç dakikadan öteye gidemez.

En iyi Afrodizyak Parfüm

Eğer kaliteli bir kokuya sahip olmak istiyorsanız, bunu ucuza satın alabileceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.

Konuyu çok daha iyi kavramanız adına, parfümlerin yapılışında kullanılan 2 etken maddeyi bilmenizde fayda var. Bunlardan ana etken maddesi esans diğeri ise alkoldür. Esans ile Alkol etkileşime girerek aylar süren bir reaksiyonun başlangıcını oluşturur. Esans oranı ne kadar az ise bu tepkime etkileşim çok daha hızlı olur. Ortaya çıkan sonuç ice kalıcılığı olmayan ucuz bir koku olur.

Eğer kalıcı ve iyi afrodizyak parfüm çok güzel kokan bir parfüm için ise daha fazla esans oranı kullanılmaktadır. Esans alkol ile etkileşime geçerek aylarca sürecek olan bir tepkime sürecine başlar. Bu süre ne kadar uzun olursa ortaya çıkan parfüm o derece kaliteli olur. Şarap gibi düşünün ne kadar beklerse o kadar olgunlaşır ve güzelleşir.

Parfümün zamanla olgunlaşması

Parfüm hakkında ana bilgileri verdikten sonra dilerseniz Afrodizyak Parfümler hakkında biraz bilgi verelim. Afrodizyak olarak kullanılan bitkiler genellikle amber ağacı ve misk dir. Bu kokular beyini uyarıcı etkiye sahip çok özel kokulardır. Bu kokular kullanılarak hazırlanan esans ise çok özel bir formüle sahiptir.

Markalar esanslarının formüllerini sır gibi saklamaktadırlar. Çünkü bu formüller o markaların namusu gibidir. Satışları bu esanslarının formülünün gizliliğine bağlıdır. Bu yüzden her marka formül konusunda oldukça hassastır.

Sonuç olarak kaliteli bir parfümü kokuyu ucuza satın alamayacağınızı öğrendiniz. Peki ucuz ile pahalı arasındaki farkı nasıl anlayacaksınız ? Ucuz parfümler adından da anlaşılacağı gibi ucuz kalitesiz şişelerde satılmaktadır. Genellik renkli şişeler yerine cam düz şişeler kullanırlar. Çünkü renkli şişeler extra maliyet masraf demektir. Parfüm şişesini eline almadan dikkat etmeniz gerekenleri söyledik.

Şimdi gelelim kokusuna bakmaya kesinlikle parfümün kapağını açar açmaz burnunuza götürmeyiniz. Bile içlerinize 15 cm uzaktan bir kere sıkıp bileğinizi sallayınız. Bunu neden yapıyoruz kokunun ilk şişeden çıkış anından en yüksek seviyede koku açığa çıkmaktadır. Buna kokunun patlaması diyoruz. Patlama noktasında koklarsak kokunun asıl notalarına hissedemeyiz.

Kokladığınız zaman o ağırlığı hissediyorsanız artık sizde bu ayrımı yapabilecek seviyeye ulaştınız demektir.