Yasaklanan parfüm Hypnotic Poison

yasaklanan parfüm

Yasaklanan parfüm Hypnotic Poison gerçek mi ? Yoksa bir şehir efsanesi mi ?

Sıradan Parfümlere göre çok daha pahalı bir fiyattan satılan Hypnotic Poison parfüm, erkekler tarafından kullanılıyor. Kadınlardaki etkilerini erkekler üzerinde görmek de mümkündür. Görüşmelere giderken, daha fazla özgüvene ihtiyacın olduğu dönemlerde kullanılabilir. Ancak erkekler için gündelik kullanıma uygun bir parfüm modeli değildir.

Yasaklanan Afrodizyak Parfümler

Hypnotic Poison parfümü ile alakalı söylenilen ve belki de yılan zehri konusundan daha makuldür. Akla yatkın bu iddianın ise geçerliliği söz konusudur. Bizzat tasarımcıları tarafından da parfüm notası olarak içeriğinde afrodizyak etkilere sahiptir.  Dip notalara yer verildiği hiçbir zaman inkar edilmeyen bir gerçektir. Dolayısıyla kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan parfümdür. Erkekler arasında da yaygınlık kazanan parfümün kullanıcı üzerinde oluşturduğu mutluluk etkileri kaynaklı “afrodizyak mı var” yorumları tamamen gerçektir.

Hatta parfümün ana temasını afrodizyak etkilerinden aldığını söylemek de mümkündür. Parfüm tasarımcıları, Hypnotic Poison parfümleri ile kadın kullanıcıları hedeflediklerini, bu sınıfta ise güçlü ve cesur kadınlara veya tutkusunun peşinden koşan kadınlara yönelik güçlü etkiler ortaya çıkaracak bir parfüm hayal ettiklerini ifade ettiler. Dolayısıyla parfümün afrodizyak etkili olduğu ve bundan neyin amaçlandığı bizzat tasarımcıları tarafından da açıklanan bir konu olmuştur.

Hypnotic Poison parfüm

Hypnotic Poison parfüm severlerin en çok merak ettiği konular arasına “Parfüm içeriğinde yılan zehri var”. Hayli ilginç ve çarpıcı bu iddianın parfüm tasarımcıları tarafından çokta kale alınmadığı. Kullanıcılarının da çok fazla önemsemediği parfüme duyulan ilgideki trenden almaktan güç değildir. Yine de yılan ve hatta fare zehri olduğu iddiasına kadar varan yorumların ana nedenidir. Parfümün kalıcılık etkisinin oldukça yüksek performansa sahip olmasıdır. Bu sınıftaki bir parfümün kalıcılığı ve etkisinin beklenilenden çok fazla olması, kullanıcıları tarafından beklenmedik yorumların gerçek bir algıya dönüşmesine neden olduğu düşünülebilir. Ama şu bir gerçek ki Hypnotic Poison parfümleri insan sağlığına zarar verici bir etkiye asla sahip olamaz.

Yüksek Kalıcı Parfümler

Özgüven ve güç etkisi, afrodizyak nedeniyle ortaya çıkan ve mutluluk hormonlarını aktive eden yapısından kaynaklanıyor. Kokusu ile de dikakt çekici özelliklere sahiptir. Öncelikle kalıcılığı yüksek parfümün notaları arasında yosun, zambak, misk, acıbadem gibi değişik etkiler ön planda. Hypnotic Poison parfüm yorumları arasında yer alan şu özelliğe de dikkat çekmek gerekiyor: Parfüm ilk sıkıldığında başka bir koku, zaman geçtikçe de farklı bir koku hissi yaratıyor. Farklı nota esintilerini gün içerisinde sürekli hissettiren bir parfüm sınıfında yer alıyor.

Bayan azdırıcı parfüm en iyisi ?

2022 yılında Bayan azdırıcı parfüm en iyisi hangisi ? 19 senedir en çok satan parfümler listesinde en üst sıralardan hiç düşmeyen #erosdeamor afrodizyak aşk parfümleri kokusu ile kullanan kişileri fazlasıyla memnun etmeye devam ediyor. 

Bayan Azdırıcı Parfümbayan azdıırıc parfüm

Eros De Amor Bayan azdırıcı aşk parfümleri içeriğinde bulunan feromon özleri sayesinde dakikalar içerisinde bulunduğunuz ortamdaki bayanların dikkatini çekmenize yardımcı olur. 

İlk buluşmada ilk izlenim ile 3 saniye çok önemlidir. Karşı cinsin ilgisini bu 3 saniye içerisinde çekersiniz. İlk 3 saniye içerisinde bir kişi sizden iyi bir izlenim almazsa daha sonradan ilgisini çekmeniz neredeyse imkansız olacaktır. Bu yüzden ilk izlenim çok çok önemlidir. 

Unutmayın Her şey unutulur amma kokunuz asla. Koku imzanızdır. Bir ortama sizden önce imzanız kokunuz girer. Güzel bir kokuya sahip olmak sizi bir sıfır maça galip başlamanıza yarayacaktır. Eros De Amor Afrodizyak Parfümün size sağlayacağı avantajlar hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

 

Bu parfümünü kullananlar vazgeçemiyor !

Piyasada satılan afrodizyak parfümler 25 ml veya 50 ml olarak satılmaktadır. Eros De Amor Afrodizyak Parfüm ise 100 ml dir. Diğer parfümlere göre 3-4 kat daha fazla kullanabilirsiniz. 100 ml parfüm kullanım sıklığınıza göre 5-6 ay kullanıma eşdeğerdir. 

Eros De Amor parfüm satın aldığınızda sürpriz hediyelerden faydalanma fırsatı elde edersiniz. Eğer memnun kalmaz iseniz iade edebilir parasınızı geri alabilirsiniz. Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok hemen denemeniz için ise bu aya özel %50 indirimli fiyatı ile hemen sipariş verebilirisiniz.

 

Sonuç olarak kaybedeceğiniz hiç bir şey yok fakat size kazandıracağı çok şey var. Eros De Amor Bayan Afrodizyak Parfüm kullanıcı yorumlarını görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lakin daha pahalı parfümler satın almak istiyorsanız şişesi 2-3 bin bandında satılan alternatifleride bulunmaktadır. Yalnız burada karar vermek size kalmıştır. Kısacası olması gereken tüm faydalar eros de amor aşk parfümümden yana desek doğru olacaktır. Sonuç olarak sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Başka bir yada görüşmek üzere.

EN ÇOK SATAN AFRODİZYAK PARFÜMLER HANGİLERİDİR?

afrodizyak parfümler

Afrodizyak Parfümler nedir ?

En çok satan afrodizyak parfümler listesine birazdan yer vereceğiz ilk olarak, Afrodizyak parfüm, koku yoluyla hormonları uyarıp, cinsel isteği artıran parfüm demektir. Piyasada birbirinden farklı çeşit çeşit parfüm vardır. Fakat afrodizyak parfüm, kışkırtıcı kokusuyla parfüm çeşitleri arasından sıyrılmayı başarmıştır. En çok kullanılan parfüm içerisinde üst sıralara yerleşmiştir.

Afrodizyak kokular cinsel dürtüyü harekete geçiren kokulardır. Örneğin tarçın, zencefil, haşhaş tohumu, karanfil tanesi, polen, lavanta tanesi ve rezene bunlardan bazılarıdır. İşte baştan çıkarıcı afrodizyak parfümler de bu kokulardan üretilmektedir. Adeta buram buram aşk kokan afrodizyak parfüm, tek kelimeyle dayanılmazdır.

Afrodizyak Parfümüm Diğer Parfümlerden Farkı Nedir?

Afrodizyak parfümler, %40 daha fazla esans içermektedir. Bu nedenle 5 metrelik mesafeye hemen dağılmakta ve daha kalıcı olmaktadır. Halbuki standart parfümlerin esans oranı takriben %1’dir. Deyim yerindeyse parfüm şişesini üzerimize boca etsek bile afrodizyak parfümler kadar etkili olması mümkün değildir.

En az 72 saat etkisini sürdüren afrodizyak parfümler. Bazen daha da uzun süre kalıcılığını muhafaza edebilmektedir. Afrodizyak parfümlerin bu özelliği, az evvel de açıkladığımız gibi %40 esans oranından kaynaklanmaktadır.

afrodizyak parfüm

En Beğenilen Afrodizyak Parfümler Nelerdir?

2021 yılı itibarı ile en çok satan afrodizyak parfüm nedir diye sorsanız. İlk sıraya #erosdeamor Aşk Parfümünü koyardık. Özellikle fiyatı ile dikkat çeken bu etkileyici parfüm etkisini üzerinize sıktığınız andan göstermeye başlıyor.

Özellikle kapalı mekanlarda ortama siz girdiğinizde tüm bakışların etrafınızda toplandığını fark edebilirisiniz.  

1 Şişe Eros De Amor Parfüm 100 ml dir. Ortalama kullanım olarak 3-4 aylık her gün kullanıma eşdeğerdir.

Eros De Amor Parfüm kullananların kullanıcı yorumlarına web sitesinden bakabilirsiniz. Çok fantastik etkileyi bir koku biz şiddetle tavsiye ediyoruz. En çok Satan Afrodizyak Parfümlerin 1. Sırasına #erosdeamor Aşk Kokusu yeralmaktadır.

Neden Eros De Amor Kokusunu Tercih Etmelisin

Çünkü, fiyatına göre en çok mililitre değerinin sizlere sunar. Eros De Amor parfüm yüz ml dir. Lakin bu sizi şaşırtmasın koku olarakda diğer rakiplerinin önündedir.