Afrodizyak Parfüm Eros De Amor Etkileri nedir ?

afrodizyak parfüm

Eros De Amor Kadınları cezbeden karşı konulmaz afrodizyak Parfüm

Eros Parfüm ile heer kadın tarafından farkedilirsiniz.

Eros parfüm ile kadınların ilgi odağı olursunuz.

Eros parfüm kadınlarda cinsel isteğin artmasını sağlar.

Bırak Eros onu sana getirsin

Tutsak Edici kışkırtıcı etki

Günboyu etkili

Eros De Amor parfüm size ayrı bir hava katacak ve içeriğinde ki özel formüller ile takıldığınız mekanda, metro da ya da yolda yürürken yanından geçtiğiniz kadınları kokunuz ile etkilemenizi sağlayacaktır. Unutmayın kadınlar için koku çok önemlidir ve kadınlar en hassas kokuları dahi alabilir. Afrodizyak Parfümler tepe noktası Harmanlı Turunçgil, orta noktası etiver, Greyfurt, Nane, Yasemin ve dip noktası Sedir, Tütsü, Pembe Biber kokusuna sahiptir.

Kadınları etkilemek isteyenler, ya da etkiledikleri halde daha fazlasını isteyenler, DİKKAT. Bu haber sizin için.

İsviçreli bilim adamlarının 12 yıldır yaptığı araştırmalara göre, bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU’dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku…

Eros De Amor Afrodizyak Parfüm’ün yasaklanmasının neden istenildiğini araştırdık ve inanılmaz sonuçlara ulaştık.

Eros De Amor, Afrodizyak’ın kadınlar üzerindeki kışkırtıcı etkisi yıllardır biliyordu fakat formülü sır gibi saklanıyordu.

Araştırma Sonuçları Şok Edici:

Afrodizyak Parfüm Eros De Amor kadınlar üzerinde 10 saniye gibi kısa sürede çok hızlı ve şiddetli etkisini gösterebilir. Bir anda tüm duyu organlarının uyarılması cinsel hormonları standart`ın üzerinde salgılanmasını sağlayabilir.  Kadın’da gözle görülür değişiklikler yaratabilir.

Afrodizyak Parfüm; Eros De Amor, Erkek için hazırlanan tüm koruma kalkanlarının bir anda ortadan kalmasını, erkeğe olan güven artışını ve çekiciliği tetikleyebilir.

• Hiç Olmadığı Kadar İlgili Bakışlar ve Karşı Cins İle Göz Teması
• Karşı Cins Üzerinde Çok Sık Yakınlaşma Arzusu
• Androjen Hormonlarının Artışı Sonucunda Maximum Çekicilik
• Kullanan Kişide Maksimum Özgüven Artışı

Çok daha fazlası için resmi satış sitesine bekliyoruz. Unutmayın her şey unutulur ama kokunuz asla erosdeamor ile bulunduğunuz ortamlarda ilgi odağı olmaya hazır olun. Bir parfümden çok daha fazlası erosdeamor etkikisi.

Posted in Afrodizyak Parfüm and tagged , , , , , .