Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır ?

Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır

Azdırıcı damla nasıl kullanılır  ? Bayan istek arttırıcı damlalar tahmin sıvı formdadır ve cam şişelerde satılmaktadır. Azdırıcı damlaların hepsinde yukarıda resimde gördüğünüz gibi tepe kısımlarımda damlalık muhafazaları bulunmaktadır. İçerisine damlatacağınız içeceğin içerisine damlatmanız için silikon damlatma memesini bir kere sıkıp şişenin içine sıkarak daldırmanız yeterli olacaktır. Kullanacağınız içeceğin çok sıcak olmaması ve asitli içecek olmamasına özen gösteriniz. Asitli içecekler ürünün etkisini yok etmektedir.

Uyarıcı Damla ne ile kullanılır ?

Kullanabileceğiniz içecekleri sıralarsak ; çay, kahve, meyve suları, ayran vb gibi asitsiz içeceklerdir. İçerisine damlattıktan sonra kullanan kişinin bünyesine bağlı olarak 15 ile 25 dakika arasında etkisini göstermektedir.  Azdırıcı Damla lar cinsel isteksizlik çeken bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Daha etkili ve hızlı sonuç almak için ise dil altına 2 damla damlatmanız yeterli olacaktır.

Damla kaç yaşında kullanılmalıdır ?

Azdırıcı damla nasıl kullanılır  ? Bayan azdırıcı damlaların kullanımı için +18 yaşından büyük olmak gerekilidir. 18 yaşından küçüklerin kullanması ve satışı kesinlikle yasaktır. Uyarıcı damlalar yetişkin bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

rby power fly 10 ml nasıl kullanılır ? Diğer damlalardan farksız olarak tüm damlaların kullanımları birbirine benzerdir. womanix nasıl kullanılır ? Sorunun cevabıda yukarıdaki damla ile aynıdır.

 

Posted in Azdırıcı Damla and tagged , , , , , , , , , , .