Effect Bayan Azdırıcı Damla Aşk Damlası

Effect Bayan Azdırıcı

Effect Bayan Azdırıcı damla cinsel isteksizlik çeken bayanların imdadına yetişiyor. İçeriğinde bulunan afrodizyaklar sayesinde tüketildikten dakikalar sonra içen bayanda cinsel hormonlarını harekete geçirir ve aşırı bir biçinde cinsel ilişki arzulamasına yardımcı olur. Effect Bayan cinsel istek arttırıcı kullanımı oldukça basittir. Bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatmanız yeterli olacaktır. Etkisini tüketildikten 15-20 dakika içerisinde göstermektedir. Kullanan kişinin bünyesine göre bu süre kısalabilir yada uzayabilir.Continue reading

Afrodizyak Parfüm Kadınları Baştan Çıkartır mı ?

Afrodizyak Parfüm Kadınları Baştan Çıkartır mı ? Bu sorunun cevabını evet olarak hemen cevaplayabiliriz. Doğada hayvanların kokuları ile iletişime geçtiğini ve hatta çiftleştiğini biliyor muydunuz ? İnsan beyninde bulunan feromon hormonları cinsel istek ve duyguları harekete geçirdiğini biliyor muydunuz ?  Evet yanlış duymadınız karşı tarafta ilk izlenim çok önemlidir. Karşı taraf ilk olarak dış görünüşünüze bakacaktır. Fakat çok güzel ve seksi bir kokuya sahipseniz karşı tarafın hemen dikkatini çekeceksiniz. Eğer güzel bir kokuya sahip değilseniz karşı tarafın ilgisini çekmek neredeyse imkansızdır. Ne Kadar güzel bir kadın yada erkek olsun eğer pis kokuyor ise kimse onunla yan yana dahi gelmek isteyecektir. Kokunuz çok  önemlidir koku direk beyne sinyaller göndermektedir. Çok eski yıllarda firavunların afrodizyak parfüm yağlar kullandıkları ortaya çıkmıştır. Osmanlı padişahlarınında parfümler ve yağlar kullanıldığı bilinmektedir.

 

Afrodizyak Parfümler arasında sizlere en çok iltifat alan aşk parfümü Eros De Amor Parfümünü önereceğiz. İçeriğinde bulunan feromon ve afrodizyak barındıran Eros De Amor yüksek kalıcılığı ve uyarıcı etkisi ile diğerlerinden öne çıkmaktadır.