Effect Bayan Azdırıcı Damla Aşk Damlası

Effect Bayan Azdırıcı

Effect Bayan Azdırıcı damla cinsel isteksizlik çeken bayanların imdadına yetişiyor. İçeriğinde bulunan afrodizyaklar sayesinde tüketildikten dakikalar sonra içen bayanda cinsel hormonlarını harekete geçirir ve aşırı bir biçinde cinsel ilişki arzulamasına yardımcı olur. Effect Bayan cinsel istek arttırıcı kullanımı oldukça basittir. Bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatmanız yeterli olacaktır. Etkisini tüketildikten 15-20 dakika içerisinde göstermektedir. Kullanan kişinin bünyesine göre bu süre kısalabilir yada uzayabilir.

Effect Damla Nasıl Kullanılır ?

Effect Damla bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatılarak kullanılır. İçildikten 15-20 dakika sonra etkisi gözlemlenebilir. Damlayı kullanmadan önce kullanacağınız içeceğin sıcak yada yoğul olması hiç farketmez. Effect Damlayı asitli içeceklerle kesinlinkle kullanmayınız. Çay kahve gibi sıcak içiçeklerde de kullanabilirsiniz.  Kola fanta gibi içecekler yüksek asit içerdiğinden köpürme meydana gelmektedir. Kola yerine meyve suyu vişne portakal suyunu tercih ediniz.

Effect Damlayı Kimler Kullanmalı ?

Daha fazla etki almak için lütfen onarılan dozdan fazlasını kullanmayınız. Azdırıcı damla cinsel isteksizlik sorunu yaşayan bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Başka amaçla kullanmak kesinlikle yasaktır. Kullananların sorumlulukları satın alan kişinin sorumluğundadır.

Sonuç olarak ; cinsel isteksizlik sorunları için özel olarak geliştirilmiş bir damladır. Kullanmadan önce kullanım yönergelerine kesin uyulmalıdır. Daha detaylı bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Posted in Azdırıcı Damla and tagged , , , , , .