afrodizyak parfüm

Afrodizyak Parfüm Erkek

Afrodizyak Parfümler üretim aşamalarında, erkek ve bayan olmak üzere ikiye ayrılırlar. Erkek Afrodizyak Parfümler ile yazıya devam edeceğiz. Erkekler için üretilen Afrodizyak parfümler tamamen bayanları etkilemek ve cinsel hormonlarını harekete geçirecek özlerden üretilmektedir.

Erkek Parfüm’de Kokunun Önemi

Kısa bir örnek ile hemen açıklamak istiyorum bir gülü bir kadın koklarsa çok farklı duygular içerisine girer ve vücudunda bulunan hormonlar harekete geçer. Aynı gül’ü bir erkek koklarsa da hiç bir etki olmayabilir. Parfümler de üretilirken karşı tarafa hoş bir koku yaymak ve harekete geçirmek üzere kurgulanırlar.

gal kokusu

Parfüm Kime göre Güzel Koku ?

Bu yüzden dolayı bir çok insan şikayet etmektedir. Parfümünün kokusu bana güzel gelmiyor diye veryansında bulunmaktadır. Halbuki koku kullanan kişiye değil karşı taraf tarafından beğenilmesi ve takdir edilmesi gerekmektedir. Bir çok bilinçsiz parfüm kullanıcısı bu hataya düşmektedir.

Erkek Parfümler

Hızlıca esas konumuza dönecek olursak, Parfümlerin üretim aşamalarında ayrıldığını ve karşı cinse hitap etmesi için tasarlandığını öğrenmiş olduk. Erkek kullanıcıların yaptığı önemli bir hatayı da söylemeden geçemeyeceğim. Özellikle kendilerine özen göstermeyen kişisel temizliğine dikkat etmeyen erkek kullanıcılar. Parfümü büyük bir kurtarıcı olarak görmektedir.

parfüm nasıl kullanılır

Bu çok büyük bir yanlıştır. Parfüm kesinlikle yeni duş alındıktan sonra ya da banyo yapıldıktan sonra temiz ten üzerine sıkılmalıdır. Sahip olduğunuz parfüm vücudunuza sıkılarak teniniz ile kimyasal reaksiyona girerek çok daha etkili ve çok daha uzun süreler kokmanızı sağlar.

Kirli tene sıkılan parfüm ise çok daha az kalıcı olacak ve performansının sınırlı bir bölümünü sizlere sunacaktır. Bu yüzden kesinlikle temiz bir tene direk uygulanmalıdır. Bu hata bir çok insan tarafından gözardı edilmektedir. Aman siz olun bu önemli ayrıntıyı aklınızdan çıkarmayın.

Hemen yukarıdan Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan Eros De Amor Aşk parfümünün tanıtım videosunu izleyebilir siniz. En çok satan Erkek Afrodizyak parfüm ünvanını senelerdir kimseye kaptırmayan Eros De Amor parfüm. Kokusu ve kalıcılığı bir çok rakibinin kat kat üzerinde yer almaktadır. Fiyatı ile ise bir çok rahibinden çok daha uygun fiyata satılmaktadır.

Sonuç olarak en çok tercih edilen koku olarak Eros De Amor’ u tüm müşterilerimize öneriyoruz. Ancak kampanyaları takip etmenizde fayda görüyoruz. Özellikle sene sonralarında büyük indirimler oluyor. Fakat bu indirimleri kaçırırsanız şayet üzülmeyin sayfamızı takip ederek yeni kampanyalardan hemen haberdar olabilirsiniz. Üstelik hiç bir extra ücret ödemeden 😂

Posted in Parfüm and tagged , , , , , , , , , , , .