Eros Afrodizyak Parfüm Nasıl Kullanılır ?

 

Eros Aşk  Parfümü boynunuza, kulak arkasına, ense bölgenize uygulayabilirsiniz.

 

Dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz

 

Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda, sosyal aktivitelerde kullanabilirsiniz.

 

Eros Parfüm Kimler için uygundur ?

 

Sevgilim yok, eşimle aram kötü, karşı cinse uzağım, çekici değilim, bana bakmıyorlar, yalnızlıktan sıkıldım, mutsuzum, ilgi bekliyorum, kız arkadaşım yok tarzında düşüncelere sahip kişiler yanı sıra hoşlandığı bayanı ; uğraş sarfetmeden, masraf etmeden, ikna etmeye çabalamadan, kendine çekmek isteyenler için uygundur.

 

Eros Parfümden Memnun Kalmazsam iade edebilirmiyim ?

 

Eros Aşk Parfümü iade garantilidir. Eğer ürünümüzden memnun kalmazsanız şişesine ve kutusuna zarar vermeden. Satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında iade hakkınız mevcuttur.

 

Eros Parfüm Kokusu kalıcı mı ?

 

Eros Parfüm, içerisinde barındırdığı yüksek esans oranı sayesinde teniniz ile özdeşleşerek, üç güne kadar kalıcılığını korumaya çalışır. Gün içinde terlemeniz ya da rüzgârlı ortamda bulunmanız bu süreyi kısaltabilir.

 

Kargo gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz ? 

 

pariş etmiş olduğunuz ürün, içeriği belli olmayacak şekilde özenle paketlenmektedir, içeriğinde ne olduğunu kargo firması ya da kuryesi dahi bilmemektedir ve siparişiniz sadece size teslim edilebilmektedir. Müşteri bilgileriniz 3. Şahıs ya da firmalara asla paylaşılmamaktadır. Gizlilik firmamız için esastır.

#afrodizyak #afrodizyakparfum #feromon #cazibe #cinsellik #fantazi #afrodizyakparfüm #afrodizyakparfümler #afrodizyakparfumu #afrodizyakparfümerkek #lp7 #afrodizyakparfum #erosdeamor #erosparfüm #aşkparfümü

 

Posted in Afrodizyak Parfüm, Azdırıcı Parfüm, Feromon, Parfüm and tagged , , , , , , , , , , , , .