Eros De Amor Bayan Azdırıcı Parfüm

eros de amor

Eros de amor ile bayanları baştan çıkarmak artık mümkün. Etrafınızda tüm kadınları etkilemek ve tüm kadınların ilgi odağı olmak istermisiniz ? Feromon, Yunanca “Hormon Taşıyan” anlamına gelmektedir. Hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanıldığı bilenmektedir. Lakin davranışların kontrolünde etkili bir rol oynar.İlk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu.

Eros De Amor Afrodizyak Etki ;

Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok feromon türü belirlendi.Araştırmacılar tarafından böceklerin yanı sıra örümcekler kurbağalar, sürüngenler ve memelilerin de feromon salgıladıkları bulundu.En çok bilinen feromonlar; uyarı feromonları, eşeysel feromonlar, iz feromonları ve uyarı feromonlarıdır. İnsan feromonları daha çok eşeysel davranışları kontrol eder.

Burunun iç kısmında bulunan ve “vomeronazal organ” olarak bilinen bir alıcı sayesinde feromonlar algılanabilir. Bu organ feromonları beyne iletir. Yani Feromon üremeden sorumlu bir hormondur.

Feromon koku erkeklere özgü insan feromonu içerir. Partneriniz veya eşinizle birlikteyken kullandığınızda karşı tarafın cinsel dürtülerini tetiklemesinde önemli rol oynamaktadır.Doğal bir koku olarak serbest bırakıldığında, feromonlar, karşı cinsle yankınlaşma,cinsel isteklerinde karşı cinse karşı dikkatini çekmesini sağlar.

Afrodizyak Etkisi ;

  • Türkiye’nin ilk ve tek orjinal feromon kokusudur.
  • ABD’de en çok satan feromon kokular arasındadır.
  • Karşı cinste süper bir etki sağlar
  • Bayanlarda cinsel arzuları tetikler
  • Parfüm cinsel cazibeyi artırarak mutlu olmanıza olanak tanır
  • Çiftler arasında uyumlu dakikalar yaşatma olanağı sunar.

Bütün araştırmacılar Feromonlar insanların cinsel yaşamlarında önemli bir rol oynadığını keşfettiler. Aslında, pek çok bilim adamı,sözlü iletişimin yerini alarak, feromonlar cinsel iletişimde önemli bir rol oynamaktadır.

Çalışmalar sonuçu on iki yıl sonra, araştırmacılar ve cinsel cazibe uzmanları ile çalışarak,Eros de amor parfümü,Up Edge yapımcıları, hafif benzersiz, erkeksi, bir koku ile harmanlanmış en güçlü feromon koku,karmaşık bir karışım ile Eros de amor parfümü geliştirdi.

Sonuç olarak; En zor kadını etkilemek için tasarlanmıştır. Fakat  güçlü bir cinsel cazibe ile istek arttırıcı parfüm olarak tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. Lakin karar yine de sizdedir, kokular kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca kişiye özel koku tasarımı yapan bir çok laboratuvar ile çalışmalar yürütmekteyiz.

Kendinize en uygun kokuyu arıyorsanız ? Doğru yerdesiniz.

Posted in Azdırıcı Parfüm, Feromon, Parfüm and tagged , , , , , , , , , , .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir